אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קאר2גו תקבל 2.5 מיליון שקל עבור הפעלת המיזם בנתניה

קאר2גו תקבל 2.5 מיליון שקל עבור הפעלת המיזם בנתניה

המדינה תעביר לעיריית נתניה תמיכה כספית שתאפשר את מימון הפרויקט: העירייה תשלם 1,000 שקל בחודש על כל אחת מ-70 המכוניות שיופעלו בעיר, למשך 3 שנים לפחות

19.02.2018, 11:28 | חזי שטרנליכט

מיזם קאר2גו מגיע לנתניה. חברת שגריר הודיעה הבוקר (ב') כי החברה הבת שלה קאר2גו תקים ותתפעל מערך של כלי רכב חשמליים בעיר - העירייה התחייבה לשלם 1,000 שקל מדי חודש עבור כל מכונית שתופעל במיזם למשך 3 שנים, ולשאת בעלויות נדרשות נוספות. לצורך כך תיעזר העירייה במענק מטעם המשרד להגנת הסביבה התומך במיזם.

קראו עוד בכלכליסט

המיזם יכלול 70 מכוניות, ומכאן שעיריית נתניה מתחייבת לתשלום של לפחות 2.5 מיליון שקל עבור הפעלתו בפרק הזמן המדובר, לא כולל העלויות הנוספות האמורות שהיקפן אינו ידוע. ההתקשרות בין קאר2גו לנתניה נקבעה לתקופה של 6 שנים, החל מחודש ספטמבר השנה. לעירייה ניתנה אופציה להאריך את תקופת ההתקשרות לשתי תקופות נוספות בנות שנתיים כל אחת.

העירייה התחייבה להקצות 210 מקומות חניה ברחבי העיר לטובת מכוניות המיזם ולשאת בעלות ההקמה של 21 עמדות טעינה. כאמור, ההשקעה של העירייה במיזם תזכה לסבסוד מצד המשרד להגנת הסביבה. במקביל, קאר2גו תגבה מהנהגים תשלום שיורכב משילוב של דמי מנוי ותשלום עבור השימוש, ותעביר את כל הסכום לקופתה שלה. 

מיזם קאר2גו, המוחזק בשיעור של 72.4% על ידי שגריר, הוקם ב-2008. המיזם מציע שימוש משותף במכוניות החונות בחניות ציבוריות. התחלתו של הפרוייקט היתה בעיר תל אביב שם הושק מיזם אוטו תל על ידי החברה. לאחרונה נכנסה החברה לפעילות בחיפה ובאוקטובר האחרון דיווחה על הפעלת מיזם דומה במלטה.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות