אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הנדל"ן המניב יהב חמיאס נכסים רכשה מגרש ב־30 מיליון שקל להקמת מתחם לוגיסטי צילום: תומי הרפז

חברת הנדל"ן המניב יהב חמיאס נכסים רכשה מגרש ב־30 מיליון שקל להקמת מתחם לוגיסטי

החברה רכשה ממשווקת הביצים בארותיים מגרש של כ־12.5 דונם בשוהם עליו היא מתכוונת לבנות מתחם לוגיסטיקה ומשרדים בשטח בנוי כולל של כ־18,000 מ"ר

20.02.2018, 09:04 | אמיתי גזית
חברת הנדל"ן המניב יהב חמיאס נכסים, הפעילה בתחום מבני התעשייה והלוגיסטיקה, רכשה ב־30 מיליון שקל מגרש של כ־12.5 דונם בשוהם מחברת שיווק הביצים מן הטבע בארותיים, כך נודע ל”כלכליסט”. מטרת יהב חמיאס לבנות במקום מתחם לוגיסטיקה ומשרדים בשטח בנוי כולל של כ־18,000 מ"ר בהשקעה של כ־100 מיליון שקל, ולהשכירו למספר גופים. בימים אלה מנהלת החברה מו”מ עם חברה בינלאומית שמבקשת לשכור כ־6,000 מ"ר במתחם.

מחיר העסקה מגלם שווי של כ־2.4 מיליון שקל לדונם, סכום הממחיש את העלייה בביקוש לשטחים לוגיסטיים בסמוך לצירים מרכזיים. מאחר שערך הקרקע נחשב גבוה יחסית לשימוש לוגיסטי, ההערכה היא כי יהב חמיאס תבנה במתחם גם משרדים שיאפשרו להגדיל את השטח הבנוי שמיועד להשכרה.

אביעד יהב מנכ"ל יהב חמיאס נכסים, צילום: תומי הרפז אביעד יהב מנכ"ל יהב חמיאס נכסים | צילום: תומי הרפז אביעד יהב מנכ"ל יהב חמיאס נכסים, צילום: תומי הרפז

המגרש צמוד למתחם של מרכזים לוגיסטיים ומשרדים בשטח בנוי של 21 אלף מ”ר, שאת בנייתו השלימה החברה לאחרונה. שטחי הלוגיסטיקה והמשרדים שם מושכרים בין היתר לחברת התרופות פריגו וליקבי כרמל.

יהב חמיאס נכסים הוקמה במסגרת פיצול פעילות הנדל"ן מתוך הפעילות התעשייתית של קבוצת יהב חמיאס, ולפי ההערכות היא מחזיקה כיום נדל"ן בהיקף של מאות מיליוני שקלים. מייסדי הקבוצה, יעקב יהב ויוסף חמיאס, עומדים בראש הפעילות התעשייתית, ואת פעילות הנדל"ן מנהל בשנים האחרונות אביעד יהב.

אמיתי גזית

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות