אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרוג בפיצוץ גז בחניון בירושלים, שלושה נפצעו קל צילום: דוברות מד"א

הרוג בפיצוץ גז בחניון בירושלים, שלושה נפצעו קל

פיצוץ גז גרם לקריסה בחניון ברחוב דן בירושלים. הכבאים איתרו פועל שנלכד תחת ההריסות וחילצו אותו אך מותו נקבע בשטח. 50 לוחמי אש סורקים את הזירה ופועלים למנוע את התמוטטות המבנה

20.02.2018, 15:39 | ישי פורת, ynet

פיצוץ נפחי של גז גרם לקריסה בחניון ברחוב דן בירושלים היום (ג'). פועל שנלכד תחת ההריסות חולץ, אך מותו נקבע בזירה. גבר ואישה בשנות ה-70 לחייהם פונו מהמקום כשהם בהכרה מלאה וללא פגיעות חיצוניות, כך גם אישה בת 62. נזק נגרם לדירות סמוכות.

50 לוחמי אש סורקים את הזירה ופועלים למנוע את התמוטטות המבנה, שממוקם מעל החניון. מפקד שירותי הכבאות בירושלים, משה סוויסה, העריך שפועלים לא סגרו כנראה את ברז הגז כנדרש. "ברגע שהתחילו לעבוד עם מבער התרחש הפיצוץ".

הפיצוץ בחניון בירושלים, צילום: דוברות מד"א הפיצוץ בחניון בירושלים | צילום: דוברות מד"א הפיצוץ בחניון בירושלים, צילום: דוברות מד"א

מפקד כבאות והצלה במחוז ירושלים טפסר בכיר משה סויסה נמצא במקום ומפקד על כוחות הכיבוי. כמו כן, הוזנקו למקום לוחמי אש רבים ומחלצים. הצוותים ניתקו מקורות גז ואנרגיה לצורך טיפול בקריסה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
הסיבה
דוד רביבו , דע לך ביום שצובר יתפוצץ זה יהיה ביום שישלחו טיל אטומי לכיוונינו , אחרת אין סיכוי שצובר יתפוצץ כבר קטיושה נפלה באיזור צובר רסיסים פגעו בו ולא נגרם דבר אז חלאס עם חרטות , הדבר שבאמת מדאיג , זה שחברות גז לא מעריכות את עובדיהם דורשות מהם מקסימום עבודה במינימום שכר , רוצים מהר מהר , חוסר ידע טכני ועוד כל מיני דברים שפוגמים באיכות העבודה , דבר שני רוב מקרי הפיצוצים נגרמים בשל חיבורים פיראטים לגז או על ידי אנשים שאין להם הסמכה רישיון .
עמיר  |  20.02.18
1.
פיצוץ גז
דוד רביבו בכל שכונה יש פצצת אטום קטנה - חדשות האנרגיה www.energianews.com/article.php?id=4750%20%20%20%20%20%20%20בכ 20 בפבר׳ 2010 - לא רק לאיראן יש פצצת אטום.תתפלא, גם לך יש. על פי חוק תכנון ובניה צוברי הגז(מיכל גז משותף לכל הבניין) המוטמנים בכל רחבי המדינה מחויבים בהיתר בניה מהעירייה שהיא אחראית על בטיחות התושבים.הכוח הוא בידיה של העירייה שלא עושה כלום כדי לפקח ולמנוע סכנת נפשות לתושבי עירה. חברות הגז מטמינות צוברי גז ללא היתרים עשרות שנים.
דוד רביבו  |  20.02.18