אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פסגות ממנה מנכ"לית חברת גמל ופנסיה חדשה – יפעת מזרחי צילום: יח"צ

פסגות ממנה מנכ"לית חברת גמל ופנסיה חדשה – יפעת מזרחי

מזרחי תחליף את ענת כנפו תבור שעברה לאלטשולר; בעבר כיהנה כמשנה למנכ"ל חברת הגמל והפנסיה של אקסלנס

21.02.2018, 15:16 | רחלי בינדמן

יש מחליפה לענת כנפו תבור בפסגות – בית ההשקעות הודיע הבוקר (ד') על מינויה של יפעת מזרחי למנכ"לית חברת הגמל והפנסיה של פסגות. מזרחי תיכנס לתפקיד במקום ענת כנפו תבור, שעזבה לפני כמה חודשים עם מינויה לסמנכ"לית התפעול של חברת הגמל והפנסיה של אלטשולר שחם. בית ההשקעות אלטשולר שחם מחזיק בחברת הגמל הגדולה בישראל, לאחר שעקף לאחרונה את פסגות גמל בהיקף הנכסים.

קראו עוד בכלכליסט

בתפקידה האחרון כיהנה מזרחי כסמנכ"לית שוק ההון והפיננסים בארגון חבר, וקודם לכן שימשה כסמנכ"לית מכירות וחברת הנהלה בבית ההשקעות אקסלנס וכמשנה למנכ"ל חברת הגמל והפנסיה של אקסלנס. 

יפעת מזרחי, צילום: יח"צ יפעת מזרחי | צילום: יח"צ יפעת מזרחי, צילום: יח"צ

דירקטוריון חברת הגמל והפנסיה של בית ההשקעות פסגות אישר היום את מינויה של יפעת מזרחי למנכ"לית החברה. כמו כן, ברק סורני, מנכ"ל בית ההשקעות פסגות אמר: "יפעת מביאה עמה ידע וניסיון רב בניהול יחידות ארגוניות ועסקיות מגוונות בעולם הפיננסי ובשוק ההון.

"אני בטוח שניסיונה העשיר והמגוון של יפעת בשוק ההון בכלל ובשוק הגמל והפנסיה בפרט, לצד הכרותה את צרכי הלקוחות והעמיתים, יהוו בסיס להמשך הצלחתה של פסגות גמל ופנסיה ושל הסוכנויות בבעלות. אני שמח וגאה על הצטרפותה לבית ההשקעות פסגות"

שלמה פשה, יו"ר דירקטוריון חברת הגמל והפנסיה של פסגות אמר: "דירקטוריון חברת הגמל שמח על הצטרפותה של יפעת מזרחי כמנכ"לית החברה ומאמין כי יחד עם המנהלים והעובדים המצוינים של חברת הגמל נוביל את החברה להצלחות והישגים גדולים" .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות