אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נטפליקס בהודעה חריגה: "המבצע של סלקום לא תואם מולנו, בודקים את המקרה" צילום: בלומברג

נטפליקס בהודעה חריגה: "המבצע של סלקום לא תואם מולנו, בודקים את המקרה"

סלקום TV הודיעה מוקדם יותר היום כי לקוחות שיבחרו בממיר של שיאומי יקבלו סבסוד בסך 29 שקלים לחודש למשך חצי שנה על הממיר ובתמורה יוכלו להתקין את האפליקציה של נטפליקס על הממיר. נטפליקס: "אנו עובדים בבלעדיות עם פרטנר". סלקום: "המבצע נמשך, החברה פועלת על פי החוק"

22.02.2018, 12:05 | אביב גוטר

נטפליקס יוצאת בהודעה חריגה נגד הודעת סלקום TV כי תסבסד את שירות נטפליקס ללקוחותיה לחצי שנה. "רק פרטנר TV רשאים לקדם את נטפליקס במבצע תשלום מראש. המבצע של סלקום לא מאושר ואנו חוקרים את הנושא", נאמר בהודעת נטפליקס.

מוקדם יותר היום הודיעה סלקום כי תצא במבצע חדש שמאפשר ללקוחותיה ליהנות משירותי נטפליקס בחצי שנה חינם למי שייקח ממיר של שיאומי. עם זאת, ל"כלכליסט" נודע, כי סלקום מורידה את הקמפיין הפרסומי שתוכנן לעלות היום בערוצי הטלוויזיה.

קראו עוד בכלכליסט

לפי המבצע, לקוחות שיבחרו בממיר של שיאומי יקבלו סבסוד בסך 29 שקלים לחודש למשך חצי שנה על הממיר ובתמורה יוכלו להתקין את האפליקציה של נטפליקס על הממיר. ההטבה של סלקום כוללת את החבילה הבסיסית של נטפליקס, הכוללת צפייה במסך אחד בלבד באיכות SD. לקוחות המעוניינים בחבילה הסטנדרטית או הפרימיום של נטפליקס יצטרכו להוסיף תשלום.

לקוח הרשום באופן עצמאי לנטפליקס על אותו מייל שהוא מחובר לסלקום טי וי, ומעביר לחברה את אישורי ההרשמה, מקבל זיכוי של 29 שקלים למשך חצי שנה.

סלקום tv סלקום tv סלקום tv

המבצע של סלקום מגיע בתקופה מעניינת לאור התחרות הגוברת בשוק הטלוויזיה הרב-ערוצית. בעבר התבטאו בכירי החברה ואמרו כי מי שירצה נטפליקס יוכל לרכוש את אחד הסטרימרים שמציע החברה ולהוסיף כאוות נפשו. אולם כעת המצב שונה, שכן סלקום מקדמת את מכירת ממירי השיאומי, הפתוחים להורדת אפליקציות נוספות בהן נטפליקס, לאחר שהבינה כי הביקוש למוצר גבוה מכפי שציפו לה.

ב-HOT הודיעו אף הם כי עד סוף החודש ישיקו את נטפליקס על גבי הממירים שלהם, וככל הנראה החברה תצא במהלך גדול שיכלול החלפת ממירים ללקוחותיה הקיימים, זאת משום שלמרבית הלקוחות יש ממירים שאינם תומכים באינטרנט המאפשר הורדת אפליקציות נוספות.

כפי שנחשף ב"כלכליסט", הראשונה להכניס את שירותי נטפליקס בישראל הייתה פרטנר שחתמה על הסכם שיתוף פעולה מיוחד. במסגרתו היא מציעה אף היא את החבילה הסטנדרטית של נטפליקס בחינם למשך חצי שנה לכל מנוייה, שלאחריה לקוחות שירצו לצרוך את שירותי נטפליקס יצטרכו לשלם בהתאם לחבילה שאותה הם בוחרים.

האחרונה להודיע כי תוסיף את שירותיה של נטפליקס היא yes, שהודיעה בתחילת חודש ינואר על הורדת מחירים דרמטית וביטול כל החבילות לידי 3 חבילות בלבד, שהיקרה מבין השלושה עולה 199 שקל בחודש. ב-HOT טרם הודיעו על מבצעים מיוחדים, אולם לקוחות שהתקשרו למוקד מדווחים כי הם מצליחים לקבל הטבות שונות לאחר מיקוח עם נציגי השירות.

מסלקום נמסר בתגובה, "המבצע נמשך החברה פועלת על פי החוק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
ל 19 אתה לא מדייק
יש אנדרואיד ויש אנדרואיד TV אלו שתי מערכות הפעלה שונות. על אנדרואיד TV סלקום עובדים מעולה (גם על אפל TV) על אנדרואיד רגיל שיש בהמון סטרימרים מקבלים את האפליקציה של הטלפונים והיא לא כל כך טובה. יש להם עכשיו אחורה בזמן שבוע לכל הערוצים והאפליקציה עובדת תענוד. אבל אין תענוג גדול יותר מנטפיקס ואני נהנה מכל רגע. ולא אני לא רוצה מתווכים , לא את פרטנר ולא את סלקום .. הכי טוב ישיר מולם. ואני מסכים איתך שהפשטות של נטפליקס מביאה לקוחות. אם היה אפשר לרכוש מנוי מתוך האפליקציה הייתי מנוי להרבה יותר שרותים ישראלים כולל YES STING הארץ ועוד. אבל אצלנו חייבים הרבה פרטים, תעודות זהות כתובות .. הכל בשביל מנוי שמשולם מראש ואם לא שולם החברה יכולה לנתק... ככה זה פה. וכל כך חבל.
צ  |  22.02.18
לכל התגובות