אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דרעי הגיע לחקירתו השמינית במשרדי להב 433 צילום: דוברות הכנסת

דרעי הגיע לחקירתו השמינית במשרדי להב 433

שר הפנים נחקר פעם נוספת במסגרת החשד כי הזרים מאות אלפי שקלים מכספי מדינה לעמותות של בני משפחתו. נגד דרעי מתנהלת חקירה נוסת ובה הוא חשוד בעבירות מס אותן ביצע לכאורה במסגרת מכירת דירות לאחיו בירושלים

22.02.2018, 11:35 | זוהר שחר לוי
שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי הגיע הבוקר (ה') לחקירתו השמינית במשרדי להב 433. הוא נחקר פעם נוספת במסגרת החשד כי הזרים מאות אלפי שקלים מכספי מדינה לעמותות של בני משפחתו.

קראו עוד בכלכליסט

חקירתו הקודמת של השר הייתה בתחילת החודש, אז נחקר במשך מספר שעות במסגרת הפרשה. בסיומה של אותה חקירה כתב בחשבון הטוויטר שלו כי השיב לכל שאלות החוקרים. "הכל טוב כעת", כתב, "ויהיה עוד יותר טוב בעזרת השם".

מדובר בחקירה שראשיתה באפריל 2016, אשר נסובה תחילה בחשדות לקיומן של עבירות מיסוי בעיקר בתחום הנכסים וכאמור הורחבה לחשדות הנוספים, המיוחסים לחשודים רבים בהם השר ורעייתו יפה, שנחקרה גם היא מספר פעמים. החקירה מנוהלת ביחידה הארצית לחקירות הונאה בשיתוף עם רשות המסים.

נגד דרעי מתנהלת חקירה נוסת ובה הוא חשוד בעבירות מס אותן ביצע לכאורה במסגרת מכירת דירות לאחיו בירושלים. העבירות המיוחסות לו בשתי הפרשות הן הלבנת הון, מרמה והפרת אמונים, גניבה בידי מורשה, רישום כוזב ועבירות מס.

דרעי באחת מהחקירות הקודמות, צילום: גיל יוחנן דרעי באחת מהחקירות הקודמות | צילום: גיל יוחנן דרעי באחת מהחקירות הקודמות, צילום: גיל יוחנן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות