אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלאנוקס מעלה את התחזיות לרבעון הקרוב - אך לא לכל השנה צילום: תומי הרפז

מלאנוקס מעלה את התחזיות לרבעון הקרוב - אך לא לכל השנה

בחברה מיקנעם סבורים כעת כי המעבר המואץ של הלקוחות למתאמי ה-Ethernet במהירות 25 ג'יגה ביט יתרמו להכנסות הרבעון הקרוב; וולדמן: "הישג זה הינו פרי עמל ישיר של אסטרטגיית החברה"

22.02.2018, 12:33 | דרור רייך

בצל המערכה המתנהלת בין חברת מלאנוקס מיוקנעם והקרן האקטיביסטית סטארבורד מניו יורק, מפרסמת היום (ה') החברה הישראלית תחזית משופרת לרבעון הראשון של 2018, אך לא לשנה כולה, וכמו כן מדווחת על עזיבתו בקרוב של סמנכ"ל הכספים של החברה ממנה 2 דירקטורים חדשים למועצת המנהלים שלה.

קראו עוד בכלכליסט

מלאנוקס, בניהולו של איל וולדמן, סבורה כעת כי המעבר המואץ של הלקוחות ממתאמי Ethernet במהירות 10 ג'יגה ביט במרכזי הנתונים למתאמי ה-Ethernet של מלאנוקס במהירות 25 ג'יגה ביט ויותר יתרמו להכנסות הרבעון הקרוב. בתוך כך, צופים במלאנוקס הכנסות רבעוניות של בין 240 מיליון דולר ל-250 מיליון דולר, לעומת התחזית שפורסמה בשיחת הוועידה שהתקיימה ב-18 בינואר 2018 של הכנסות בטווח של 222 עד 232 מיליון דולר.

מלאנוקס אינה מעלה את התחזית לשנת 2018 כולה שעומדת על הכנסות של 970 עד 990 מיליון דולר. בשאר הפרמטרים של התחזית לרבעון הראשון של 2018, בהם שיעור הרווח הגולמי וההוצאות התפעוליות אין שינוי.

"הישג זה הינו פרי עמל ישיר של אסטרטגיית החברה על פיה אנו פועלים בשנים האחרונות", ציין אמר איל וולדמן, מנכ"ל מלאנוקס שנראה כי דבריו מכוונים אל קרן סטארבורד. "ההשקעה שלנו במחקר ופיתוח מובילה לחדשנות במוצרים ולצמיחה ממשית ואיתנה לטווח הארוך, ואנו ממשיכים בהפחתת קצב ההוצאות התפעוליות והנעת תהליכי התייעלות בפעילותנו העסקית".

איל וולדמן מנכ"ל מלאנוקס, צילום: אוראל כהן איל וולדמן מנכ"ל מלאנוקס | צילום: אוראל כהן איל וולדמן מנכ"ל מלאנוקס, צילום: אוראל כהן

עזיבת סמנכ"ל הכספים

היום, מלאנוקס גם הודיעה כי יעקב שולמן יעבור לתפקיד ניהולי בכיר בחברה טרום הנפקה, ששמה לא צויין, והוא יפסיק לשמש כמנהל הכספים הראשי של מלאנוקס ב -4 במאי 2018, לאחר ההכרזה על תוצאות החברה לרבעון הראשון של 2018. שולמן נמצא במלנוקס מאז יוני 2007, ומשמש כסמנכ"ל הכספים מאז נובמבר 2012. במלנוקס בוחנים מועמדים להחלפתו בסיוע חברת השמה לאיתור בכירים.

כמו כן, מלאנוקס ממנה את 2 חברים חדשים לדירקטוריון - סטיב סנגי (Steve Sanghi), מנכ"ל מיקרוצ'יפ טכנולוגיות, ושל אומש פדוול (Umesh Padval), שותף בטומוסט וונצרז, למועצת המנהלים של החברה באופן מיידי. עם מינויים אלו, במועצת המנהלים של מלאנוקס מכהנים 11 דירקטורים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות