אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הודח נשיא פורד צפון אמריקה, ראג' נאיר, בשל "התנהגות בלתי הולמת" צילום: fordauthority

הודח נשיא פורד צפון אמריקה, ראג' נאיר, בשל "התנהגות בלתי הולמת"

נאיר, שנכנס לתפקיד נשיא חטיבת פורד צפון אמריקה ביוני 2017, אמר כי הוא מתחרט "על המקרים בהם לא הפגנתי מנהיגות, התואמת את העקרונות שהחברה ואני תמיד האמנו בהם"

22.02.2018, 13:07 | שירות כלכליסט

נשיא פורד צפון אמריקה ראג' נאיר הודח לאלתר מתפקידו לאחר חקירה פנימית של החברה, בעקבות דיווחים על "התנהגות בלתי הולמת". על כך מדווח ה-CNN.

החקירה העלתה כי התנהגויות מסוימות של נאיר הפרו את קוד ההתנהגות המקובל בפורד.

"קיבלנו את ההחלטה הזאת לאחר בחינה מעמיקה ומתחשבת", אמר מנכ"ל החברה ג'ים האקט. "פורד מחויבת לספק ולקדם תרבות בטוחה ומכבדת. אנחנו מצפים ממי שמנהיג את החברה לדבוק בערכים האלה".

נאיר הצטרף לחברה בשנת 1987, ומכהן כנשיא חטיבת פורד צפון אמריקה מאז יוני 2017. לפני כן היה ראש מחלקת פיתוח מוצרים בינלאומיים וסמנכ"ל טכנולוגיות.

"אני ממש מתחרט על המקרים בהם לא הפגנתי מנהיגות, התואמת את העקרונות שהחברה ואני תמיד האמנו בהם". אמר נאיר. "אמשיך להאמין כמיטב יכולתי באנשי פורד ואני מאחל להם שימשיכו להצליח בעתיד".

ראג ראג' נאיר, נשיא פורד צפון אמריקה, שהודח | צילום: fordauthority ראג

גם ההתנהגות במפעלי הייצור של פורד נמצאת תחת בדיקה, בעקבות תחקיר ארוך של ה"ניו יורק טיימס" שחשף התנהגות בלתי הולמת שנמשכה שנים ארוכות בשני מפעלים בשיקגו.

האשמות על התנהגות בלתי הולמת מבחינה מינית מוטטו הרבה גברים חזקים בפוליטיקה, בעסקים, בתקשורת ובבידור, על רק קמפיין #MeToo. "חברות בכל התעשיות בודקות תלונות נגד מועסקים ובוחנות את התרבות הארגונית שלהן, בכדי להבטיח שהיא נאותה. תעשיית הרכב אינה יוצאת מהכלל". אמר גורם מטעם חברת אוטוטריידר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות