אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 קיילי ג'נר צייצה כי הפסיקה להשתמש בסנאפצ'ט - והפילה את המניה צילום: גטי אימג'ס

קיילי ג'נר צייצה כי הפסיקה להשתמש בסנאפצ'ט - והפילה את המניה

שווי השוק של סנאפ נחתך אתמול ב-1.3 מיליארד דולר, בעקבות ציוץ של אושיית הרשת האמריקאית. אבל אלה לא הצרות היחידות שנחתו על החברה השבוע

23.02.2018, 11:46 | שירות כלכליסט

ציוץ אחד הספיק לקיילי ג'נר כדי למחוק 1.3 מיליארד דולר משווי השוק של סנאפ (Snap)

מניותיה של חברת סנאפ – שמפעילה את פלטפורמת התקשורת סנאפצ'ט - ירדו אתמול ב-6.1% בניו יורק, ומחקו 1.3 מיליארד דולר משווי השוק של החברה, וזאת בעקבות ציוץ שפרסמה הסלבריטאית ואושיית הרשת האמריקאית ביום רביעי, לפיו היא לא משתמשת יותר ביישומון. בין אם הסיבה לכך היא היותה אמא טריה או העיצוב החדש של היישומון, דבריה גררו תגובות דומות מרבים מ-24.5 מיליון עוקביה. כעת מאבדת המניה 1.3% במסחר המוקדם בניו יורק. 

במקביל, גם אנליסטים בוול סטריט החלו לשים לב לדפוסי מעורבות שונים בפלטפורמה מאז היא זכתה לעיצובה החדש.

קיילי ג קיילי ג'נר | צילום: גטי אימג'ס קיילי ג

לאחר ציוצה של ג'נר הגיע ציוץ נוסף של מייבלין ניו יורק (Maybelline New York) ביום המחרת, בו נשאלים עוקבי החברה האם עליה להמשיך להשתמש בפלטפורמת סנאפצ'ט. מותג מוצרי היופי שבבעלותה של לוריאל הפריזאית, מסר כי "צפיות הסנאפצ'ט שלו ירדו דרמטית", אבל שהוא עדיין רוצה להמשיך לתקשר עם עוקביו.

אנליסט סיטיגרופ מארק מיי הוריד את דירוג המניה השבוע לאחר שהבחין ב"קפיצה משמעותית" בתגובות השליליות על עיצובו החדש של היישומון. לשיטתו התגובות עשויות לגרום למעורבות משתמשים ליפול, ולפגוע בתוצאות הכלכליות של החברה.

במקביל לביקורת שסופג היישומון, מנכ"ל החברה אוון שפיגל עשוי להפוך לאחד הבכירים המשתכרים הכי הרבה בארה"ב, לאחר שקיבל במרץ האחרון מענק מניות בשווי 636.6 מיליון דולר אותו יוכל לממש במהלך 2020.

ג'נר מצידה, צייצה מאוחר יותר: "עדיין אוהבת אותך, סנאפ."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות