אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 ויקטורי שיפרה את תנאי הסכם מועדון לקוחות האשראי עם ישראכרט צילום: אוראל כהן

ויקטורי שיפרה את תנאי הסכם מועדון לקוחות האשראי עם ישראכרט

רשת הסופרמרקטים תהיה זכאית לקבל מישראכרט תשלום הנגזר מדמי הכרטיס בכפוף לעמידה ביעדי כרטיסים פעילים. צופה כנסות של 30 מיליון שקל בחמש שנים

26.02.2018, 08:36 | נורית קדוש

נמשכות התזוזות בשוק מועדוני האשראי של הקמעונאיות: רשת המזון ויקטורי של משפחת רביד ובניהול אייל רביד עדכנה בסוף השבוע את הסכם מועדון הלקוחות המשותף לה ולישראכרט. לטענת החברה, ההסכם המעודכן משפר את תנאי ההסכם הקיים; בישראכרט אישרו את הדברים. ההסכם החדש מקצה תקציבי שיווק, קידום מכירות וגיוס חברי מועדון בידי ישראכרט והרשת לטובת מועדון הלקוחות.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל ויקטורי אייל רביד, צילום: אוראל כהן מנכ"ל ויקטורי אייל רביד | צילום: אוראל כהן מנכ"ל ויקטורי אייל רביד, צילום: אוראל כהן

בנוסף, ויקטורי תהיה זכאית לקבל מישראכרט תשלום הנגזר מדמי הכרטיס בכפוף לעמידה ביעדי כרטיסים פעילים. כמו כן היא תהיה זכאית לחלק מרווחי האשראי הנובעים מכרטיסי המועדון, לתשלום הנגזר מהעמלה הצולבת המשוקללת הנהוגה בשוק כרטיסי האשראי בגין עסקאות שנעשו בכרטיסי המועדון, וכן לתשלום מענקים בכפוף לעמידה ביעדי מינימום של כרטיסים פעילים. ההסכם החדש יהיה תקף ל־10 שנים ויתחדש אוטומטית לחמש שנים נוספות, אלא אם אחד הצדדים יודיע שאין ברצונו בכך.

בוויקטורי מעריכים כי ההכנסות מההסכם המעודכן יעמדו על 30 מיליון שקל בחמש השנים הראשונות להחלתו, ועל 100 מיליון שקל בכל 10 השנים הראשונות.

עדכון ההסכם בין ויקטורי לישראכרט מצטרף לרצף שינויים בתחום מועדוני לקוחות האשראי שהחלה שופרסל. הקמעונאית

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות