אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי המניות של כיל יתכנסו בקרוב להצביע על מינוי צולר למנכ"ל צילום: עמית שעל

בעלי המניות של כיל יתכנסו בקרוב להצביע על מינוי צולר למנכ"ל

אתמול הודיעה החברה שהדירקטוריון אישר את בחירת ועדת האיתור בצולר, שנחשפה בכלכליסט; כיל מתנהלת ללא מנכ"ל קבוע מזה כשנה וחצי, מאז התפטרותו של סטפן בורגס על רקע חשדות להטרדה מינית

26.02.2018, 10:42 | חזי שטרנליכט

בעלי המניות של כיל צפויים להצביע בימים הקרובים על זהותו של המנכ"ל הבא של החברה. כיל הודיעה אתמול (א') כי דירקטוריון החברה אישר את מינויו של רביב צולר לתפקיד, מינוי שדורש את הצבעת בעלי המניות.

קראו עוד בכלכליסט

לפני כשבועיים פורסם ב"כלכליסט" כי ועדת האיתור של החברה בחרה בצולר לתפקיד. כיל, הנמצאת בשליטת החברה לישראל של עידן עופר, התנהלה מזה כשנה וחצי ללא מנכ"ל בתפקיד קבוע. מי שכיהן בתור מ"מ מנכ"ל החברה היה אשר גרינבאום, מאז התפטרותו של המנכ"ל הקודם, סטפן בורגס על רקע חשדות להטרדה מינית.

רביב צולר, צילום: עמית שעל רביב צולר | צילום: עמית שעל רביב צולר, צילום: עמית שעל

צולר (54), נשוי ואב לשתי בנות, הוא רואה חשבון מוסמך בוגר אוניברסיטת תל אביב. הוא שימש כמנכ"ל בכיר במספר תחומים, אך עיקר התמחותו הניהולית מיוחסת לענפים הפיננסיים. הוא היה בין המייסדים של בית ההשקעות אייפקס-מוטבים, שלימים התמזג לדש אייפקס ולבסוף התמזג למיטב-דש.

בהמשך ייסד את חברת נס טכנולוגיות ב-1999, ושימש כמנכ"ל החברה עד לשנת 2007. בעשור האחרון, מאז שנת 2008, הוא מכהן בתור מנכ"ל חברת הביטוח איי.די.איי, המחזיקה בביטוח ישיר.

בכיל ציינו כי בחנו מספר מועמדים לתפקיד בחודשים האחרונים. בראש ועדת האיתור עמד יו"ר החברה, יוחנן לוקר. עוד חברים בוועדה: ד"ר מיקי הרן, דירקטורית חיצונית ואבישר פז, מנכ"ל החברה לישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות