אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן באטרי מכרה את מניותיה באיי.די.איי ביטוח צילום: אוראל כהן

קרן באטרי מכרה את מניותיה באיי.די.איי ביטוח

קרן ההשקעות נכנסה להשקעה לפי שווי חברה של 730 מיליון שקל ומכרה את אחזקותיה לפי שווי של 3.5 מיליארד שקל

26.02.2018, 20:50 | רחלי בינדמן

חשש מפגיעה בתוצאות ברקע עזיבת מנכל איידיאיי ביטוח רביב צולר? קרן באטרי מכרה מחוץ לבורסה את יתרת אחזקותיה באיידיאיי מקבוצת ביטוח ישיר שבשליטת משפחת שנידמן - אחזקות בהיקף של כ-30 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

באטרי נכנסה להשקעה בחברת ביטוח ישיר ב-2011 את רכשה נתח של 20% ממנה ומאז נהנתה המניה מתשואה מרשימה מאוד כאשר לפני שנה החלה באטרי לצמצם אחזקותיה ולקטוף את פירות ההצלחה של החברה ושל המנכל צולר. השבוע אישר דירקטוריון חברת כיל את מינויו של צולר למנכל כך שהוא צפוי לעזוב בקרוב את תפקידו. מי שמועמד להחליפו הוא ערן וולף מנכל מימון ישיר, מקבוצת ביטוח ישיר.

באטרי נכנסה להשקעה לפי שווי חברה שת 730 מיליון שקל. החברה שווה היום 3.5 מיליארד שקל כאשר בדרך חילקו כמעט 800 מיליון שקל דיבידנד כך שאין ספק שמדובר בהשקעה סופר מוצלחת.

השאלה הגדולה היא כיצד תתנהל מכאן והלאה החברה תחת ניהול חדש ואתגרים מצד כניסה אפשרית של חברות ביטוח דיגיטלית על רקע תמריצים והקלות מצד הממונה על שוק ההון דורית סלינגר לכניסתן של חברות אלה.

מגדל ביטוח ישיר פתח תקווה, צילום: יובל חן מגדל ביטוח ישיר פתח תקווה | צילום: יובל חן מגדל ביטוח ישיר פתח תקווה, צילום: יובל חן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות