אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטר פותחת אקדמיה לכדורגל בביירות

אינטר פותחת אקדמיה לכדורגל בביירות

האקדמיה הבינלאומית השמינית של ענקית הכדורגל האיטלקית תוקם בלבנון

28.02.2018, 12:17 | שירות כלכליסט

אינטר מילאן האיטלקית פתחה את האקדמיה השמינית שלה מחוץ לאיטליה - בביירות. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם חברת המים, Water Resources וחברת שירותי הספורט הבינלאומית, Sportomondo.

חאבייר סאנטי, סגן נשיא אינטר ואחד מגדולי השחקנים של הקבוצה, היה בביירות כדי להשיק את הפרויקט. "הפרויקט בלבנון מייצג את תנועת הנוער של אינטר שחייבת את ההצלחה שלה על המגרש בזכות מאמנים שמעצבים ומייצרים שחקנים מקצועניים. המטרה של האקדמיה של אינטר היא לגדל צעירים קודם כבני אדם ורק אז לכדורגלנים".

חבייר סאנטי. השיק את הפרויקט, צילום: אי פי אי חבייר סאנטי. השיק את הפרויקט | צילום: אי פי אי חבייר סאנטי. השיק את הפרויקט, צילום: אי פי אי

אינטר תשלח שני מאמנים איטלקיים שיתחילו את הפרויקט בביירות - מישהו שיהיה מנהל טכני ומישהו שיעסוק יותר באימון הילדים והנערים שיכנסו לאקדמיה. בביירות יש מספר מועדני מעריצים של אינטר.

לאינטר יש אקדמיות בארגנטינה, ברזיל, סין, קולומביה, אינדונזיה, יפן וערב הסעודית. יותר מ-15 אלף ילדים ברחבי העולם משחקים במסגרת החוגים והאקדמיה של אינטר, שמעסיקה כ-200 מקומיים ברחבי העולם ועוד 30 מאמנים איטלקים שעובדים כיועצים ומאמנים ראשיים ב"סניפים" הגלובליים של אינטר.

האקדמיות עובדות בשיתוף פעולה עם שותפות אסטרטגיות מקומיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות