אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Applicaster תשיק אפליקציות עבור ערוץ האולימפיאדה הרשמי צילום: רויטרס

חברת Applicaster תשיק אפליקציות עבור ערוץ האולימפיאדה הרשמי

חברת Olympic Channel מכסה בבלעדיות את שמתרחש מאחורי הקלעים של המשחקים האולימפיים ואת חוויות הספורטאים לקראתם; אפליקסטר תשיק בקרוב יישום ראשון, שיציג את סיפוריהם של ספורטאים בולטים

01.03.2018, 21:41 | גולן חזני
חברת אפליקסטר (Applicaster) שהוקמה ע"י ניר פרידמן ויהונתן לאור תפתח אפליקציות עבור Olympic Channel, חברת השידורים שמכסה בבלעדיות את הסיפורים מאחורי הקלעים ובדרך למשחקים האולימפיים.

קראו עוד בכלכליסט

האפליקציה הראשונה שתושק בשבועות הקרובים תאפשר לצופים בכל העולם גישה לסיפורים אנושיים של הספורטאים האולימפיים הבולטים. אפליקסטר נבחרה לאחר בחינה של מספר חברות בינלאומיות בתחום, משום שהפלטפורמה שלה מאפשרת שילוב בין יכולות שפותחו על ידה, לבין יכולות שמפותחות על ידי חברות מתמחות אחרות.

שידור בלעדי מאחורי הקלעים של האולימפיאדה, צילום: איי אף פי שידור בלעדי מאחורי הקלעים של האולימפיאדה | צילום: איי אף פי שידור בלעדי מאחורי הקלעים של האולימפיאדה, צילום: איי אף פי

שידורי ספורט נחשבים כיום לפופולריים ורווחיים; חברות מתחום הספורט רואות באפליקציה ערוץ חשוב בבניית קשר עם הצופים וכמקור הכנסה מפרסומות, מכירת מינויים ומכירת סחורות ממותגות. למשל, בכנס spobis שנערך בשבוע שעבר בדיסלדורף דיווחה הנהלת קבוצת ריאל מדריד כי 85% מהצפייה המקוונת בתכנים שלה מתבצעים באמצעות האפליקציה הרשמית שלה, שגם מספקת נתונים על הרגלי הצפייה של האוהדים.

אפליקסטר מעסיקה כ-80 עובדים ומפעילה משרדים בת"א, לונדון, מיאמי, ניו יורק ולאחרונה הוסיפה נציגויות גם בלוס אנג'לס ובאיטליה. החברה, שגייסה עד כה 30 מיליון דולר, פיתחה אפליקציות עבור שורה ארוכה של חברות כרשת דיסקברי, פוקס, דיירקט טי וי וענקית הטלוויזיה הגרמנית פרוזיבן, עבורה פיתחה 12 יישומים. במהלך 2017 הרחיבה אפליקסטר את פעילותה בתחום חברות המדיה הלא מסורתיות שאינן ״משדרות״ על גבי ערוצים ליניאריים או על גבי הכבלים אלא באמצעים מקוונים בלבד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות