אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למרות הכישלון: סנאפ תשיק גרסאות חדשות של משקפי השמש המצלמים שלה צילום: גטי אימג'ס

למרות הכישלון: סנאפ תשיק גרסאות חדשות של משקפי השמש המצלמים שלה

החברה האם של סנאפצ'ט מתכננת להשיק עוד השנה גרסה שנייה של המשקפיים המאפשרים לצלם סרטונים ולשתף אותם, וב-2019 תשיק גרסה שלישית ושאפתנית עם שתי מצלמות. הגרסה הראשונית של המשקפיים כמעט לא נמכרה

03.03.2018, 10:27 | עומר כביר

סנאפ, החברה האם של סנאפצ׳ט, מתכננת להשיק השנה גרסה שנייה של משקפי השמש המצלמים שלה Spectacles, וב-2019 להשיק גרסה שלישית שאפתנית יותר עם שתי מצלמות – כך לפי דיווח של אתר Cheddar. 

קראו עוד בכלכליסט

המשקפיים, שהגרסה הראשונה שלהם הושקה לפני שנה וחצי, ומאפשרים למשתמשים לצלם סרטונים קצרים ולשתף אותם ישירות באפליקציית המסרים הזמניים. למרות באזז ראשוני בסמוך להשקה, המשקפיים נחשבים לכישלון: מספר היחידות שנמכר נמוך, מלאי גדול של משקפיים שלא נמכרו מעלה אבק במחסני החברה, והן לא הצליחו להפוך למקור הכנסות משמעותית בעבור החברה.

משקפי השמש של סנאפ משקפי השמש של סנאפ משקפי השמש של סנאפ

אתר TechCrunch דיווח ביוני על פיתוח דור שני ל-Spectacles, אך כעת מתפרסמים פרטים חדשים על מוצר ההמשך. לפי Cheddar, שמתבסס על מקורות עם ידע בנושא, הגרסה השנייה של המשפקיים נמצאת כעת בייצור ותושק בסתיו הקרוב. הם יהיו עמידים למים, יגיעו במגוון צבעים ויכללו מצלמה מעודכנת עם ביצועים משופרים במקום להציג שינוי דרמטי לעומת הדור הראשון.

במקביל עובדת סנאפ על דור שלישי של המשקפיים, עם שתי מצלמות. אב-הטיפוס של המכשיר כולל גוף אלומיניום ועיצוב עגול יותר לעדשות. שתי המצלמות יאפשרו יכולות כמו צילום סרטוני תלת-ממדי ויכולות AR. בנוסף שוקלת החברה לשלב במשקפיים GPS ותיק נשיאה מעור. המחיר המתוכנן הוא 300 דולר, לעומת 130 דולר למשקפיים הקיימים.

בחודשים האחרונים בודקת החברה גם אפשרות לשיתוף פעולה עם חברות אחרות בתחום המשקפיים, במטרה להשלב את המצלמות שלה במשקיים שלהם. שתי חברות בולטות שאתן דיברה סנאפ הן Luxottica, שנחשבת למונופול עולמי בתחום המשקפיים, ו-Warby Parker.

בסנאפ סירבו להתייחס לדיווח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות