אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק ברקליס מרחיב את פעילות החדשנות שלו בישראל צילום: עמית שעל

בנק ברקליס מרחיב את פעילות החדשנות שלו בישראל

כחלק מתוכנית גלובלית, הבנק ירחיב את פעילות מעבדת הסייבר, האנליזה והמידע לשימוש עסקי שלו בישראל; במסגרת ההתרחבות מגייס ברקליס מחזור חדש של עשר חברות סטארט אפ לתוכנית המנטורינג שלו בישראל

04.03.2018, 14:02 | גולן חזני

בנק ברקליס העולמי ירחיב את פעילות החדשנות שלו בישראל וימקד אותה בתחומי פינטק, סייבר ואנליטיקס. הבנק הודיע על כך בסוף השבוע במסגרת תוכנית אסטרטגית גלובלית.

קראו עוד בכלכליסט

פעילות החדשנות בתל אביב היא אחת משלושת מרכזי החדשנות של הבנק, לצד ניו יורק ולונדון. המיקוד יתבטא בהרחבת פעילות מעבדת הסייבר, הממוקמת במתחם RISE, והגדלת הפעילות בתחום של אנליזה ומידע לשימוש עסקי.

מנכ"ל ברקליס ישראל לן רוזן, צילום: עמית שעל מנכ"ל ברקליס ישראל לן רוזן | צילום: עמית שעל מנכ"ל ברקליס ישראל לן רוזן, צילום: עמית שעל

הרחבת פעילות החדשנות של הבנק בישראל מגיעה על רקע החלטת הנהלת ברקליס העולמית על כיוון אסטרטגי חדש, הכולל הרחבת פעילויות החדשנות באמצעות חממת החדשנות Rise, וסיום התקשרויות עם ספקים חיצוניים בתחום. במסגרת זו, לא יחודש הסכם ההתקשרות של הבנק בישראל עם נס טכנולוגיות.

מברקליס נמסר כי הבנק, כבנק ההשקעות הגלובלי המוביל הפועל בישראל, מחויב באופן עמוק ביותר לשוק הישראלי ולפיתוח חדשנות ישראלית. אחת מתוכניות הדגל של פעילות זו בישראל היא תוכנית אקסלרטור לחדשנות בתחומי פינטק וסייבר, אותה מפעיל ברקליס בשיתוף עם Techstars. התוכנית מבוססת על מנטורינג ומציעה ליזמים גישה לאחד הבנקים המובילים בעולם, קשר למומחי סייבר ופינטק ולמשקיעים השונים ברשת של ברקליס, ליווי על-ידי פונקציית החדשנות של הקבוצה, ומרחב עבודה חינם ב-Rise Workspace למשך התוכנית ועד חודש מסיומה.

כחלק מההחלטה להרחיב את פעילות החדשנות, מגויס בימים אלה מחזור חדש של כעשר חברות סטארט אפ בתחומי הפינטק והסייבר לתכנית האקסלרטור לחדשנות אשר ישהו במתחם RISE כ-14 שבועות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות