אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו: "אומרים לעצורים - רוצים להיחלץ? לכלכו על נתניהו" צילום: אי פי איי

נתניהו: "אומרים לעצורים - רוצים להיחלץ? לכלכו על נתניהו"

ראש הממשלה מחריף את הביקורת נגד המשטרה ומתייחס ל"תעשיית עדי המדינה", כלשונו: "מכניסים אנשים למעצר, מהלכים עליהם אימים ואומרים להם - 'החיים שלכם הסתיימו. רוצים להיחלץ מזה? לא חשוב שתגידו שקרים הזויים, העיקר שתלכלכו על נתניהו'"

07.03.2018, 19:08 | איתמר אייכנר, ynet

ראש הממשלה תוקף בחריפות את המשטרה, לאחר שיועץ התקשורת שלו לשעבר ניר חפץ הצטרף לרשימת עדי המדינה נגדו הכוללת גם את ארי הרו ושלמה פילבר . "קראתי על אדם שנלקח לחקירה, מפעילים עליו מכבש לחצים, אומרים לו - 'שקר, תהיה עד מדינה' - והוא מסרב. קשה להאמין שבמדינת ישראל, בדמוקרטיה שלנו ב-2018, יש דברים כאלה", כתב הערב (יום ד') בנימין נתניהו בפייסבוק.

קראו עוד בכלכליסט

"אז אני רוצה להגיד כמה מילים על תעשיית עדי המדינה", הוסיף נתניהו. "לוקחים אנשים שטוענים שהם ביצעו איזה עבירה. מכניסים אותם למעצר, מהלכים עליהם אימים, אומרים להם - 'החיים שלכם הסתיימו, החיים של המשפחה שלכם הסתיימו. אנחנו ניקח מכם כמעט הכל, גם את החירות שלכם. אתם רוצים להיחלץ מזה? יש מוצא אחד - לכלכו על נתניהו. לא חשוב שתגידו שקרים הזויים, העיקר - לכלכו על נתניהו'".

נתניהו חזר על דבריו מהימים האחרונים, מיד לאחר חשיפת ynet על הסכם עד המדינה עם חפץ: "כשיש משהו אמיתי לא צריך עד מדינה אחד, וכשאין שום דבר גם אלף עדי מדינה לא יעזרו. המרדף האובססיבי הזה אחרי עד מדינה אחד ועוד עד מדינה ועוד עד מדינה זו ההוכחה הטובה ביותר שאין כאן כלום".

"אז הם ימשיכו בשלהם ואני אמשיך בשלי, בעשייה ההיסטורית כאן למען מדינת ישראל. וימים יגידו עד כמה הביקור הזה היה חשוב לביטחון ישראל", הוסיף ראש הממשלה על הביקור המדיני בארצות הברית. "בהזדמנות הזאת אני רוצה להודות לרבים רבים מכם שממשיכים לתמוך בי, ברעייתי, במשפחתי. זה מחמם את הלב שלנו תמיד ובייחוד בימים האלה. תודה רבה לכם".

המתקפה החריפה על המשטרה הועלתה לפייסבוק של נתניהו, בעת שהוא עושה את דרכו במטוס מוושינגטון לניו יורק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
ראש הממשלה תחליף כל שנה את הקרובים אליך
זהו. אין אמון באיש. אם המקורבים ביותר, אלה ששתפת איתם סוד, יוצאים נגדך, ללא בושה. רק כדי לחלץ את התחת שלהם. מסקנה. -אין לבטוח באיש. כל שנה תחליף את היועצים, אל תשתף אותם בכל. תדרג מהשב"כ שלא יהיו אמצעי האזנה . זהו. נפל דבר . אין חברים, אין אמון .
עמי  |  08.03.18
19.
מלוכלך
ביבי הליכלוך יוצא החוצה הבן מסתובב שיכור במכוני לווי ללא תשלום הפסכולוגית שולטת איליך ועלינו עכשיו אתה תוקף כמו כלב שנלחם על חייו לא יעזור נפלת בפח שתמנת לחבריך לך הביתה למעשיהו בודה צו עיכוב יציאה מהארץ בגידה בבטחון המדינה נוכל שפל כול הסובבים אותך יודעם אבל שותקים
עמוס  |  07.03.18
לכל התגובות