אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש בגוגל Duo: מזכירה אלקטרונית לדור הסלפי

חדש בגוגל Duo: מזכירה אלקטרונית לדור הסלפי

הגרסה החדשה של אפליקציית שיחות הווידאו תאפשר להקליט הודעה קצרה שתישלח למי שמתקשר אליכם כשאינכם יכולים לענות. ניתן גם לשתף את ההודעות, שיימחקו תוך יממה מהצפייה בהן

08.03.2018, 14:33 | שירות כלכליסט

גוגל השיקה תכונה חדשה ומעניינת לאפליקציית שיחות הווידאו Duo: שליחת הודעות וידאו קצרות כמענה לשיחה. משתמשי הגרסה החדשה של היישום יוכלו ללחוץ על אייקון ולצלם סרטון של עד 30 שניות, אותו יעבירו למתקשרים במקרים בהם אינם יכולים לענות לשיחות - מזכירה אלקטרונית, אבל עם סלפי.

קראו עוד בכלכליסט

ניתן יהיה לשתף את ההודעות, אך הן יימחקו תוך 24 שעות לאחר שהנמען צפה בהן. לפי גוגל, התכונה החדשה כוללת הצפנה מקצה לקצה, כדי לשמור על פרטיות המשתמשים.

שירות גוגל Duo הושק באוגוסט 2016 כמתחרה ל-FaceTime של אפל; במהלך השנה שעברה שיפרה ושייפה גוגל את האפלקציה שלה, והטמיעה אותה בגרסאות החדשות של מכשירי אנדרואיד. בתחילת השנה נודע ש-Duo מאפשרת להפעיל שיחת וידאו גם עם משתמשים שלא התקינו אותה, כל עוד הם משתמשים במכשיר אנדרואיד ונמצאים ברשימת אנשי הקשר של המתקשר.

הרעיון מאחורי התכונה החדשה הוא לעודד אנשים להשתמש בשירותי שיחות הווידאו של החברה - תחום פעילות בו נראה כאילו היא עדיין מחפשת את עצמה; לגוגל יש את Duo, את Allo, ואת Hangouts, כולן אפליקציות צ'ט בעלות מיקודים שונים, אך גם כמה תכונות חופפות (למשל, הנגאאוטס מאפשרת שיחות וידאו במבנה זהה לשל דואו).

גוגל Duo היא אפלקציה שזכתה לפופולריות גם בקרב משתמשי האייפון והאייפד; האפליקציה נמצאת ברשימת 20 יישומי המדיה החברתית באפסטור מזה מספר חודשים.   

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות