אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרוסריידר של טדי שגיא מחליפה את שמה ל-Kape צילום: שרון דרעי

קרוסריידר של טדי שגיא מחליפה את שמה ל-Kape

המהלך משלים את הפיכתה מחברת טכנולוגיות פרסום מקוון לחברת אבטחת מידע. המותג החדש ייכנס לתוקף ב-13 בחודש. בתוך כך, נודע שקייפ תרחיב את מרכז הפיתוח שלה בתל אביב

08.03.2018, 17:49 | הגר רבט
קרוסריידר מקבוצת טדי שגיא, הנסחרת בבורסה בלונדון, משלימה את הפיבוט עם שינוי שמה ל-Kape, כך נמסר היום מהחברה. קרוסריידר, שהתחילה את דרכה כחברת אדטק, שינתה את תחום התמחותה לסייבר באוקטובר 2016. בנוסף עתידה החברה להרחיב את מרכז הפיתוח שלה בתל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

עידו ארליכמן, שנכנס לתפקיד מנכ"ל החברה בשלהי 2016, הוביל את השינוי האסטרטגי. מהחברה נמסר כי במהלך 2017 הציגה גידול משמעותי של כ-172% ברווח התפעולי ורשמה עלייה של 138% במחיר המניה. Kape מעסיקה 300 עובדים, כ-50 מתוכם במרכז הפיתוח שפועל ממגדל עזריאלי שרונה. בנוסף מחזיקה החברה פעילות בשלושה מוקדים נוספים: לונדון, ברלין ובוקרשט.

עידו ארליכמן, מנכ"ל Kape, צילום: שרון דרעי עידו ארליכמן, מנכ"ל Kape | צילום: שרון דרעי עידו ארליכמן, מנכ"ל Kape, צילום: שרון דרעי

עידו ארליכמן, מנכ"ל Kape  מסר היום: "התנתקנו לחלוטין מעולמות האדטק, והוכחנו בשנה האחרונה יכולות משמעותיות בתחום הסייבר. בקופתנו כ-70 מיליון דולר לצורך ביצוע עסקאות, אנחנו בוחנים מספר רכישות בתחום ודלתנו פתוחה לכל חברה בתחום הסייבר המחפשת שותף אסטרטגי. בכוונתנו לגייס עובדים נוספים ולהרחיב את מרכז הפיתוח בתל אביב.

Kape לא רק אוחזת ביכולת הייחודית להפצת פתרונות הסייבר שלה בעצמה, אלא ביכולתה גם לשלוט בחוויית המשתמש מקצה לקצה, מה שמאפשר לה להיות חדשנית וזריזה. שוק פתרונות הסייבר הצרכניים מציע הזדמנות משמעותית ואנו כאן כדי לממש את הפוטנציאל ולהמשיך להשיא ערך לכל מחזיקי העניין"

בתחילת השנה שעברה רכשה החברה את CyberGhost, שמפתחת פתרונות אבטחה המאפשרים גלישה אנונימית, בעסקה המוערכת בכ-9 מיליון יורו. שינוי השם ייכנס לתוקף החל ב-13 במרץ 2018, במקביל לעדכון סימול החברה ל-KAPE. בעלי המניות לא יושפעו משינוי השם. כל שטר מניה חדש שיונפק אחרי 13 במרץ 2018 יישא את השם KAPE.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות