אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפסד לשוביניסטים: משחק אמנות הפיתוי לא יגיע לפלייסטיישן 4 צילום: צילום מסך Super Seducer

הפסד לשוביניסטים: משחק אמנות הפיתוי לא יגיע לפלייסטיישן 4

המשחק Super Seducer מבזה נשים ולכן לא יגיע לקונסולת המשחקים הפופולרית של סוני. המשחק לא כולל עירום, אך נשען על עקרונות פיתוי, שמקטינים, מחלישים ומגחיכים את הציבור הנשי

08.03.2018, 18:08 | יואב סטולר

סוני הודיעה שהמשחק "Super Seducer", שאמור היה להגיע השבוע לקונסולת הפלייסטיישן 4, לא יושק בה - ככל הנראה בשל ביקורת שנמתחה עליו בשל היותו פוגעני כלפי נשים.

קראו עוד בכלכליסט

המשחק הוא מעין סביבה וירטואלית בה לומדים גברים כיצד להתחיל עם נשים לפי עקרונות של מוסדות ללימוד אמנות פיתוי - עקרונות מיזוגניים שמתייחסים לנשים כיעד שניתן לתמרן ולהונות.

המשחק Super Seducer, צילום: צילום מסך Super Seducer המשחק Super Seducer | צילום: צילום מסך Super Seducer המשחק Super Seducer, צילום: צילום מסך Super Seducer

המשחק לא כולל עירום, אבל לפי גורמים שבחנו אותו הוא מכיל סצנות בהן נראות בחורות בהלבשה תחתונה בלבד לצידו של מסמר הערב ואביו הרוחני של המשחק – השחקן, הסופר ומדריך הדייטינג הבריטי ריצ'ארד לה-רוניה.   

עם זאת, "Super Seducer" (שקמפיין גיוס שלו בקיקסטארטר הושעה אף הוא) זמין בגרסת ה-PC בחנויות המשחקים המקוונות. צנזורה כזו שמובילה חברת משחקים ענקית כמו סוני הוא חריג מאוד ומצביע על הזהירות מצידן של החברות המסחריות לצד הצלחתן של תנועות המחאה השונות בסוגיה הנשית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות