אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כיל מבקשת לאשר לרביב צולר שכר שנתי בעלות של 10 מיליון שקל צילום: עמית שעל

כיל מבקשת לאשר לרביב צולר שכר שנתי בעלות של 10 מיליון שקל

תנאי העסקתו של מנכ"ל כיל הנכנס יובאו לאסיפה הכללית של בעלי המניות בחודש הבא. התנאים כוללים שכר, בונוסים ואופציות. במקביל מבקשת החברה לאשר ליו"ר יוחנן לוקר בונוס נוסף בהיקף של 480 אלף שקל

10.03.2018, 21:13 | חזי שטרנליכט

תנאי העסקתו של מנכ"ל כיל הנכנס, רביב צולר, יובאו לאישור האסיפה הכללית של בעלי המניות בחודש הבא. ביום חמישי האחרון פרסמה כיל את תנאי שכרו שהיא מבקשת מבעלי המניות לאשר בהיקף כולל שנע בין כ-8.9 מיליון לכ-10.1 מיליון שקל בהתאם לתרחישים שונים.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הנמצאת בשליטת החברה לישראל של עידן עופר, מבקשת לאשר עלות שכר שנתית של 2.4 מיליון שקל לצולר. כמו כן מתבקשים בעלי המניות לאשר לו בונוס על בסיס מזומן בהתאם לעמידה בתוכנית היעדים של החברה. עלות הבונוס השנתית, במידה ויעמוד ב-100% מהיעדים שיוצבו לו תעמוד על רף של עד 2.5 מיליון שקל (כ-717.4 אלף דולר). לבונוס נקבע רף עליון של 3.75 מיליון שקלים לבונוס שישולם לו.

יו"ר כיל יוחנן לוקר, צילום: עמית שעל יו"ר כיל יוחנן לוקר | צילום: עמית שעל יו"ר כיל יוחנן לוקר, צילום: עמית שעל

עם זאת, לפי החברה היא תוכל בנוסף להעניק לצולר בונוס מיוחד נוסף (בנפרד מהבונוס השנתי), במידה ויראה "תרומות מיוחדת ו/או הישגים מיוחדים", שהושגו כחלק מפעילות עסקית יוצאת דופן או בהינתן נסיבות מיוחדות. בונוס זה יוגבל לשלוש משכורות חודשיות. בנוסף צולר יהא זכאי לגומל הוני מבוסס מניות בהיקף של 4 מיליון שקל. 50% מהגמול יהיה במניות חסומות והיתר באופציות.

בנוסף מבקשת החברה מאסיפת בעלי המניות לאשר ליו"ר החברה, יוחנן לוקר, בונוס שנתי מיוחד בהיקף של 480 אלף שקל, ששווה ל-3 משכורות חודשיות. לפי ההודעה מענק זה נדון זה מכבר בוועדת התגמול וחושב לפי תנאי העסקתו של לוקר על בסיס מדיניות הגמול.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות