אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"מכרתי חזון שלא היה לו בסיס, אתה צריך לספר סיפור בלי כיסוי" צילום: שאולי לנדנר

"מכרתי חזון שלא היה לו בסיס, אתה צריך לספר סיפור בלי כיסוי"

גיל גולן, מנהל מרכז המו'"פ של ג'נרל מוטורס בישראל, מספר לפודקאסט "30 דקות או פחות" על הקמת המרכז לפני כעשור, כשרכב אוטונומי נראה כמו עתיד רחוק ומדבר על 4 המהפכות של עולם הרכב

11.03.2018, 10:33 | שירות כלכליסט

האם האקזיט הבא בעולם האוטו-טק הישראלי יבוא מרכישה שתעשה כאן ג'נרל מוטורס? מהאזנה לפודקאסט "30 דקות או פחות" התשובה כנראה חיובית - זו הכותרת שהוצאנו מהשיחה עם גיל גולן, מנהל מרכז המו"פ של ג'נרל מוטורס בהרצליה. נכון להיום, מגלה גולן, יש כבר חברה אחת או שתיים שנמצאות על הכוונת שלהם כמועמדות לרכישה.

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

אחרי שנים בדטרויט, ב-2008 הצליח גיל גולן לשכנע את הנהלת GM להיות חברת הרכב הראשונה שפותחת מרכז מו"פ בישראל. זה היה הרבה לפני ההצלחות הגדולות בתחום, כשההקשר היחיד שמישהו עשה בין ישראל לבין תעשיית הרכב היה סוסיתא. "מכרתי חזון שלא היה לו בסיס, אתה צריך לספר סיפור בלי כיסוי", הוא מודה, "גייסתי אנשים מדהימים, החזרתי ישראלים מחו"ל ויש כאן גם ציונות שלהם - להזיז משפחה עם ילדים ולבוא לארץ זה לא פשוט".

קראו עוד בכלכליסט

עם מאות עובדים וקשר עם סטארט-אפים מקומיים, GM רואה במרכז המו"פ שלה בהרצליה השקעה אסטרטגית וגיל גולן מגיע כדי לדבר איתנו על מהפכת הרכב החשמלי, המקושר, האוטונומי והשיתופי, ארבע המהפכות שיזעזעו את העולם וכן, גם את המודל העסקי של GM.

גיל גולן, מנהל מרכז המו"פ של ג גיל גולן, מנהל מרכז המו"פ של ג'נרל מוטורס בישראל | צילום: שאולי לנדנר גיל גולן, מנהל מרכז המו"פ של ג

מראיינים:

נבות וולק, מנכ"ל האקסלרטור של מיקרוסופט בישראל.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות