אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טדי שגיא השקיע 6.5 מיליון דולר ב-Actiview צילום: אוראל כהן

טדי שגיא השקיע 6.5 מיליון דולר ב-Actiview

החברה פיתחה פלטפורמת מציאות מדומה שמסייעת למחלקות כוח אדם לבחון מועמדים לתפקיד. החברה תציג את המוצר שלה בסוף החודש, בכנס מיוחד בנושא טכנולוגיות למשאבי אנוש

11.03.2018, 15:56 | מאיר אורבך

קבוצת טדי שגיא השקיעה 6.5 מיליון דולר בחברת Actiview הישראלית, מפתחת טכנולוגיית מציאות מדומה לתחום טכנולוגיות כוח האדם (HRTech). אקטיוויו נוסדה ב-2016 בידי בוגרי יחידות טכנולוגיות מיוחדות בצה"ל. היא מעסיקה כ-50 עובדים בשני מרכזים עיקריים בישראל ובאנגליה.

קראו עוד בכלכליסט

השבוע נבחרה החברה לאחת מששת הפיינליסטיות בתחרות הסטארט-אפ של כנס Unleash, אירוע ה-HRTech הגדול באירופה, שייערך בלונדון בסוף החודש. הפיתוח של אקטיוויו אוספת מידע מערוצים שונים, מנתחת אותו ומאפשרת כך לאמוד את פרופיל המועמד בעזרת סימולציות של מצבים אמיתיים בעבודה. 

טדי שגיא, צילום: אוראל כהן טדי שגיא | צילום: אוראל כהן טדי שגיא, צילום: אוראל כהן

המערכת נועדה לסייע למנהלי גיוס לנבא את התאמת המועמד לארגון, לצוות ולתפקיד אליו ישובץ. אלגוריתם אקטיוויו לומד את הארגון שמחפש מועמד, כדי להגדיר במדויק את התכונות והכישורים הנדרשים, מה שמקל על קבלת החלטה אובייקטיבית בבחירת מרואין ויכול לקצר את הזמן הנדרש להערכה מקיפה.

אקטיוויו מעסיקה צוות ובו מדענים ומומחים לדיסציפלינות שונות ועובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מוסדות אקדמיים כמעבדת חקר המוח של אונ' ת"א. בין יועצי החברה בישראל נמנים פרופ' תלמה הנדלר מאוניברסיטת ת"א; פרופ' מני קוסלובסקי מאוניברסיטת בר אילן וחוקרים מוערכים נוספים.

מתנאל ליבי, מנכ"ל Actiview אמר: "ההשקעה של קבוצת שגיא מהווה עבורנו הבעת אמון משמעותית בחזון כמו גם בעשייה שלנו. מאז הקמת החברה הקפדנו לפעול הרחק מעיני הציבור כדי לפתח טכנולוגיה מתקדמת, שיכולה להביא בשורה אמיתית בתחום מדעי המח ובאמצעותה על עולם ה-HR ועל עולמות תוכן נוספים.

"הטכנולוגיה שלנו מושתתת על אינטגרציה בין עולמות מדעי המח, מדעי המחשב ומדעי ההתנהגות בשילוב עם טכנולוגיה מהפכנית המלמדת אותנו על נבכי המוח. בזכות הפיתוחים והמחקרים המעמיקים, ביכולתנו לשנות את עולמות ההערכה מקצה לקצה ולהפוך מידע קונספטואלי לניתוח התנהגותי גרידא".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות