אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הייתם מקבלים אותו לעבודה? נחשפו קורות החיים של סטיב ג'ובס מגיל 18 צילום: איי אף פי

הייתם מקבלים אותו לעבודה? נחשפו קורות החיים של סטיב ג'ובס מגיל 18

לג'ובס הצעיר לא היה מספר טלפון, ניסיון מקצועי או אפילו רכב זמין. קורות חיים שלו, שנשלחו שלוש שנים לפני שהקים את חברת אפל, מוצעים עתה למכירה פומבית בסכום שטרם נחשף

12.03.2018, 22:21 | שירות כלכליסט

אי שם ב-1973 חיפש סטיב ג'ובס עבודה בתחום האלקטרוניקה. הוא היה אז בן 18, בלי מכונית ובלי הסמכה רשמית - למעשה, באותה התקופה עזב את לימודיו בקולג' ריד וניסה את מזלו בעולם ההייטק שאך נולד.

קראו עוד בכלכליסט

מכתב קורות חיים שהפיץ, ומוצג עתה למכירה בבית המכירות הפומביות RR, מספק הצצה נדירה לתחילת דרכו של היזם המפורסם, אבי ענקית הטכנולוגיה אפל.

במכתב מציג ג'ובס את כישוריו כ"מחשב", "מחשבון" ו-"hp", שאת שמה המלא איית לא נכון. שימו לב לסעיף מספר הטלפון שלא צוין; לממציא האייפון לא היה בימים ההם טלפון משלו.

המכתב הופץ שלוש שנים לפני שחבר לסטיב ווזניאק, המוח הטכני שמאחורי אפל, והקים את החברה. לפני כן, הספיק לטייל בהודו ולחיות בקומונה באורגון.

המכתב מראה את צעדיו הצנועים הראשונים של ג'ובס - שהצלחתו היוותה השראה ליזמים גדולים ולחברות ענק רבות. עדיין לא ידוע כמה כסף מבקשת RR על מכתב קורות החיים - שיכול להוות השראה לא מבוטלת אם יוצג בפומבי, ולא יתגלגל לידי אספנים פרטיים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות