אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מצרים בפנים, ישראל בחוץ: שירות המשלוחים של אובר מגיע למזה"ת צילום: יח"צ

מצרים בפנים, ישראל בחוץ: שירות המשלוחים של אובר מגיע למזה"ת

אובר מרחיבה את תפוצת Eats - שירות משלוחי המזון שלה שחווה צמיחה מהירה במיוחד במהלך השנה שעברה. אובר איטס יושק במדינות נוספות באירופה, באפריקה ובאזורנו, ויתרחב משמעותית בארצות בהן כבר פעיל

13.03.2018, 11:54 | יואב סטולר

שירות משלוחי המזון של אובר, Uber Eats, מתרחב לכ-100 ערים נוספות באירופה, המזרח התיכון ואפריקה. ישראל אינה ברשימה גם הפעם, אך מדינות כמצרים, וקניה דווקא כן.

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף, ייפתח השירות גם באירלנד, צ'כיה, אוקראינה ורומניה ויתרחב במדינות בהן כבר החל לפעול - למשל, יהיה השירות זמין ב-40 ערים נוספות באנגליה וב-35 בצרפת. עד כה, הושק השירות ב-200 ערים בעולם.

שליחי אובר Eats, צילום: יח"צ שליחי אובר Eats | צילום: יח"צ שליחי אובר Eats, צילום: יח"צ

אובר איטס מאפשר להזמין אוכל ממגוון רחב של מסעדות דרך אפליקציה ייעודית, כשהמשלוח נעשה באמצעות אנשים הרשומים באובר כשליחים פוטנציאלים הנקראים להזמנה בהתאם למיקומם. השירות פועל בנפרד מיישום ההיסעים של אובר, בו מתמקדת פעילותה. לפיכך, אין קשר בין זמינות שירותים אחרים של החברה (כמו אובר X, שמאפשר לכל אחד להפוך לנהג מונית) ובין השקת אובר איטס - והסוגיה תלויה באסטרטגיית ההתרחבות של החברה ובמגבלות רגולטוריות מקומיות.

אובר איטס הוא שירות שצומח במהירות ושומר על יציבות, ולפי דיווחים הצליחה פעילות המשלוחים להפוך לרווחית בכרבע מהשווקים בהן הושקה: בין 2016 ל-2017 צמח מספר ההזמנות פי 24. בין השותפות המרכזיות של אובר בהפעלת איטס נמנית מקדונלד'ס, שכ-7,000 מסניפיה נשענים על השירות בכ-20 מדינות בעולם. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות