אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עופר אליהו נפרד ממגדל: "מסיים את תפקידי בסיפוק גדול" צילום: גל חרמוני

עופר אליהו נפרד ממגדל: "מסיים את תפקידי בסיפוק גדול"

לאחר 4 וחצי שנים בתפקיד המנכ"ל שלח אליהו מכתב לעובדים: "תקופה זו הייתה מהמורכבות שידעו ענף הביטוח, הפנסיה והפיננסים אשר הציבו בפנינו שורה של אתגרים משמעותיים, אשר חייבו אותנו לשנות סדרי עולם ולאמץ דפוסי עבודה חדשים"

13.03.2018, 13:20 | רחלי בינדמן
עופר אליהו מנכ"ל מגדל ב-4 וחצי השנים האחרונות נפרד היום מהחברה במכתב ששלח לעובדיו. זאת לאחר שאביו, שלמה אליהו החליט למנות לתפקיד המנכ"ל את דורון ספיר, מנכ"ל חברת כרטיסי האשראי כאל.

קראו עוד בכלכליסט

"לאחר כארבע וחצי שנים אסיים בקרוב את תפקידי כמנכ"ל החברה. אני מסיים תפקיד זה בתחושת סיפוק גדולה, על הזכות להוביל יחד אתכם חברה בעלת עוצמות אנושיות, מקצועיות וטכנולוגיות ייחודיות כמו מגדל.

"תקופה זו הייתה, לכל הדעות, מהמורכבות שידעו ענף הביטוח, הפנסיה והפיננסים בישראל בכלל וחברת מגדל בפרט. הרגולציה האקטיבית, סביבת הריבית האפסית, תנודתיות שוק ההון ותמהיל התיק הביטוחי של מגדל, הציבו בפנינו שורה ארוכה של אתגרים משמעותיים, אשר חייבו אותנו לשנות סדרי עולם ולאמץ דפוסי עבודה חדשים ומתקדמים, המתאימים לרוח התקופה", כתב אליהו הבן.

עופר אליהו, צילום: גל חרמוני עופר אליהו | צילום: גל חרמוני עופר אליהו, צילום: גל חרמוני

אף על פי שספיר מגיע מעולמות הטכנולוגיה וניהל בעבר את חברת המחשבים טלדור לאליהו חשוב להבהיר כי כבר היום עוברת מגדל תהליך דיגיטציה משמעותי "אחד מהעוגנים המרכזיים שעליהם נתנו את הדעת היה התחום הדיגיטלי. פיתחנו שורה של פלטפורמות עבודה וכלים מתקדמים אשר עומדים היום בחזית השירותים הדיגיטליים בענף. מערכת הפורמלי, שולחן העבודה, אפליקציית הלקוחות, פורטל המעסיקים החדש, תהליכי הצטרפות דיגיטליים לתכניות פנסיוניות ופיננסיות, ועד לשילוב לאחרונה של ממשקים רובוטיים – כל אלה הן חלק מתפיסת שירות דיגיטלית, רב-ערוצית, שהובלנו וזמינה עבורכם סוכני הביטוח והלקוחות כאחד".

גם ביחס לגיוון תחומי הפעילות של מגדל המצופה מספיר שכן מדובר בחברה עם רגל חזקה מאד בביטוחי חיים אליהו מסביר שכבר ביצע צעדים משמעותיים בנושא: " ביקשנו לגוון את תחומי פעילותנו, על-מנת להפחית את התלות של ביצועי החברה בתיק ביטוח החיים הגדול ביותר בענף. מטבעם של דברים, התהליכים הבשילו לאורך זמן, אולם לשמחתי מגדל כיום הינה שחקן דומיננטי ומוביל גם בתחומי הביטוח הכללי והבריאות. אין זה מובן מאליו כי מגדל זוכה בביטוחים קולקטיביים אסטרטגיים בענף הביטוח הכללי, כמו ביטוח רכבי עובדי המדינה זו השנה השנייה ברציפות, כמו שאין זה מובן מאליו כי מגדל זוכה בביטוחים קולקטיביים משמעותיים בביטוח בריאות ואף, לראשונה, מוכתרת כחברת ביטוח הבריאות המובילה בענף".

אליהו מדגיש עד כמה פעל לקדם מנהלים מבית וזאת ייתכן למול האפשרות שספיר עלול לבצע שינויים בצמרת ההנהלה, "גאוותי הרבה טמונה גם בקידום מנהלים רבים מבית לתפקידים בכירים, מתוך מדיניות ברורה ומוגדרת. פתחנו בפניכם הזדמנויות רבות ובמקום לחפש "כוכבים" מבחוץ, ביקשנו לטפח אנשי מקצוע מוכשרים ואיכותיים, שצמחו במגדל, מזוהים עמה ומחויבים בכל מאודם להצלחתה".

לסיכום כתב "מגדל היא חברה ייחודית בענף, המנהלת את היקף הנכסים הגדול ביותר מבין חברות הביטוח, משרתת למעלה מ-2 מיליון מבוטחים ועמיתים, ומשתפת פעולה עם למעלה מ-2,700 סוכני ביטוח. אני סמוך ובטוח, כי העוצמות הטמונות בכם, ההון האנושי של החברה, המניע הלכה למעשה את העשייה הרבה, בשיתוף פעולה המבוסס על נאמנות, הדדיות והוגנות עם סוכני הביטוח, ימשיכו ויובילו את מגדל לשיאים חדשים בהמשך הדרך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות