אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

Mind the Tech NY

רן הר נבו, מייסד הומיז: "אנחנו רוצים לעזור למהגרים בעולם דרך הטלפון הנייד"

הר נבו, סיפר בוועידת ניו יורק של "כלכליסט" כי "האפליקציה שלנו עוזרת למהגרים למצוא עבודה או שותפים לדירה. אנו לוקחים קודם את מנהטן ונעבור לעוד קהילות כמו ברלין וטורונטו"

13.03.2018, 17:18 | מאיר אורבך, ניו יורק

"באתי לארה"ב לפני 10 שנים עם אנגלית גרועה. מאוד מסובך להשיג כאן רישיון, ביטוח רפואי או להכיר חברים ולכן הקמנו את Homeis. אנחנו רוצים לעזור למהגרים בעולם דרך הטלפון הנייד ובהמשך במחשב. אמר רן הר נבו מייסד הומיז אפליקציה המסייעת למהגרים להתאקלם, בוועידת ניו יורק של "כלכליסט" בשיתוף בנק לאומי והמשרד לירושלים והמורשת.

המוטו של הומיז הוא: 

Living abroad feels like having two homes

homeis is where the two come together

 

 

"37% מהאנשים בניו יורק לא נולדו בארה"ב. 72% מעל גיל 25. מדובר ב- 3.22 מיליון אנשים בעיר לבד, לא מעבר לה. האוכלוסייה המהגרת הגדולה בעיר היא דומינקנית חצי מיליון, 170 אלף מג'מייקה, 400 אלף סינים ועוד. ההגירה לארה"ב מגיעה מכל העולם. במיאמי יש הכי הרבה, סן פרנסיסקו שנייה

בלוס אנג'לס יש 35% מהגרים. המצב דומה גם באירופה.

רן הר נבו, מייסד הומיז, צילום: אוראל כהן רן הר נבו, מייסד הומיז | צילום: אוראל כהן רן הר נבו, מייסד הומיז, צילום: אוראל כהן

"העולם משתנה היום ויש המוני מהגרים בעולם. הרבה מאוד אנשים עוזבים את המדינה שלהם ועובדים לאחרת. גלובליזציה לא אומרת בינלאומיות, כולנו גרים בקהילות ומחוברים לקהילה ולחברים שלנו. 258 מיליון בעולם נולדו במדינה אחרת שבה הם לא גרים.

"האפליקציה עוזרת למהגרים למצוא עבודה או שותפים לדירה. היו לנו 250 עסקים של ישראלים שעלו לפלטפורמה שלנו וזה רק בחודשיים וחצי. אנו לוקחים קודם את מנהטן ונעבור לעוד קהילות בברלין, טורונטו והיכן שיש קהילות ישראליות. בקרוב נשיק לצרפתים. לקחנו את יוצר 'פאודה' ליאור רז שהוא דוגמא להצלחה ישראלית שנרכשה על ידי נטפליקס ועכשיו עובר לשם כדי ליצור ואת אדם סינגולדה מייסד טאבולה החי בניו יורק", סיכם הר נבו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות