אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק הפועלים משיק מרכז לצמיחה פיננסית; יגיע ל-170 ישובים צילום: עמית שעל

בנק הפועלים משיק מרכז לצמיחה פיננסית; יגיע ל-170 ישובים

במרכז, שבהקמתו הושקעו 10 מיליון שקל, יתקיימו קורסים פרונטליים ומקוונים. קהל היעד העיקרי - בעלי עסקים קטנים

14.03.2018, 08:31 | רעות שפיגלמן
אחרי פיילוט בשנה שעברה, משיק היום (ד') בנק הפועלים את מרכז לצמיחה פיננסית. המרכז, שיונגש ללקוחות כל הבנקים ולכל הציבור, יקיים קורסים פרונטליים וקורסים מקוונים. בהקמת הפרויקט הושקעו 10 מיליון שקל ותקציב התפעול הוא כ-8 מיליון שקל בשנה.

קראו עוד בכלכליסט

בפיילוט שהתקיים במחצית השנייה של 2017 לקחו חלק כ-1,000 משתתפים ובבנק הפועלים שואפים לנוכחות של כ-4,000 משתתפים במהלך 2018. המרכז יקיים הדרכות ב-170 יישובים ברחבי הארץ .

הקמת המרכז מגיעה יבן היתר על רקע הקושי שזיהו בבנק לפיו בעלי עסקים קטנים מתמודדים עם חוסר ידע פיננסי בסיסי. בממוצע כחמצית מהעסקים שנפתחים נסגרים תוך 3 שנים מיום היווסדם כאשר חלק מהעלייה הדרמטית בהוצאות להפסדי אשראי במערכת הבנקאית בכללותה בשנה האחרונה מיוחסת בחלק לא מבוטל לכשלים בהחזרי חוב של בעלי עסקים קטנים.

את המרכז מנהל עדי אלרום העובד בבנק 24 שנים לצד סמדר סיון, הממונה על קמפוס פועלים, מרכז ההדרכה הלמידה והתקשורת הפנים-ארגונית של הבנק.

אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים: "המרכז החדש לצמיחה פיננסית מגלם עבורנו ערך כפול. בצד החברתי, אנחנו רואים עצמנו מחויבים לסייע לכל ישראלי להגיע לצמיחה פיננסית ולהגשים את חלומותיו. בצד העסקי, אנחנו כבנק נצא נשכרים מהעובדה שלקוחותינו מנהלים בצורה נכונה את כספם".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות