אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר שנה: ארז תיק, המנכ"ל של עמוס לוזון, עוזב צילום: אוראל כהן

פרסום ראשון

לאחר שנה: ארז תיק, המנכ"ל של עמוס לוזון, עוזב

ל"כלכליסט" נודע כי תיק צפוי להודיע בקרוב על התפטרות מהחברה. גורמים מקורבים לחברה: "העזיבה של תיק קשורה לחילוקי דעות עם עמוס לוזון"

14.03.2018, 09:24 | אורן פרוינד

דרמה בחברת הנדל"ן של עמוס לוזון. קצת יותר משנה הספיקה לארז תיק, המנכ"ל הראשון שמינה עמוס לוזון לנהל את קבוצת הנדל"ן שקרויה על שמו, לנהל את עסקיו. ל"כלכליסט" נודע כי תיק צפוי להודיע בקרוב על התפטרות מהחברה, ועל פי גורמים מקורבים לחברה העזיבה של תיק קשורה לחילוקי דעות עם עמוס לוזון.

קראו עוד בכלכליסט

ארז תיק, שותף מייסד במשרד עורכי הדין TGK ועורך דינו של עמוס לוזון ב-18 השנים האחרונות, מונה למנכ"ל לוזון קבוצהבנובמבר 2016. תיק הוא טייס חיל האוויר בעברו, בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב ונחשב למקורבו של לוזון. בשיחה עם "כלכליסט" בעת המינוי אמר לוזון כי "תיק הוא האדם הנכון לניהול הקבוצה, הוא מכיר טוב את העסק שלנו וביחד איתו נטוס גבוה למעלה". נראה שהטיסה הזו הסתיימה מהר מידי.

תיק עוזב את החברה למרות המאמצים של לוזון לאשר לו את השכר חרף התנגדות של אסיפת בעלי המניות. באסיפת בעלי המניות שהתכנסה לפני שנה לאישור תנאי העסקתו, התנגדו לה כ-90% מבעלי המניות שאינם בעלי עניין בהחלטה, המהווים כ-9% מבעלי מניות החברה - ובהם אדלטק של משפחת אדלסבורג, מיטב דש, אנליסט, אלומות ופסגות. לקראת האסיפה פרסמה חברת הייעוץ לגופים המוסדיים אנטרופי המלצה להתנגד לתנאי ההעסקה.

בדירקטוריון קבוצת לוזון החליטו לאשר את תנאי השכר. זה קרה לאחר שתיק העביר לה הודעת ויתור חד-צדדית, "שלפיה הוא נאות להפחית את דמי הניהול החודשיים שהוצעו לו", לסכום של 180 אלף שקל בחודש בתוספת מע"מ. נוסף על כך צפוי תיק ליהנות ממענק שנתי בתלות ברווחי החברה ומהקצאת אופציות בשווי של 2.4 מיליון שקל.

עמוס לוזון , צילום: אורן אהרוני עמוס לוזון | צילום: אורן אהרוני עמוס לוזון , צילום: אורן אהרוני

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות