אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תחזית אופטימית ל-2018 בפריון - לאחר מחיקת ענק נוספת בדוחות

תחזית אופטימית ל-2018 בפריון - לאחר מחיקת ענק נוספת בדוחות

החברה רשמה ברבעון הרביעי הפסד של 37.2 מליון דולר, לאחר מחיקה של 86 מיליון דולר על עסקת אנדרטון. פריון צופה לשנה הנוכחית EBITDA של כ-30 מיליון דולר

15.03.2018, 16:57 | חזי שטרנליכט

פריון מבצעת מחיקה מהותית נוספת בדוחות הכספיים המסכמים של הרבעון הרביעי, אך מעודדת את המשקיעים עם תחזית חיובית לתוצאות 2018 - תחזית חיובית ראשונה מאז 2015.  לפי התחזית המעודכנת, פריון תציג בסיכום השנה הנוכחית EBITDA של בין 28 ל-32 מיליון דולר.  

קראו עוד בכלכליסט

החברה סיימה את הרבעון האחרון של 2017 עם הפסד של 37.2 מיליון דולר, לעומת רווח של 319 אלף דולר ברבעון המקביל. פריון ביצעה מחיקה של 86 מיליון דולר בדוח הרבעוני על רכישת אנדרטון, לאחר מחיקות קודמות על העסקה (בסך הכול מחקה החברה קרוב ל-86 מיליון דולר בשל עסקה זו).

בנטרול אירועים חד פעמיים (כולל המחיקה האמורה) רשמה החברה רווח מתואם של 6.4 מיליון דולר, לעומת 6.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. הכנסות פריון נטוורק ברבעון המסכם של השנה ירדו בכ-8.5% והסתכמו בכ-77.3 מיליון דולר. פריון מציגה בתום הרבעון תזרים מזומנים חיובי וקופת המזומנים שלה גדלה ל-37 מיליון דולר.

מנכ"ל החברה, דרור גרסטל ציין כי מדיניות התפנית שהחברה יישמה מוקדם יותר ב-2017 נותת את אותותיה והיא מספקת לחברה צמיחה יציבה ורווחית. עוד הוסיף גרסטל כי ברבעון הרביעי החברה המשיכה להתקדם בתוכנית קיצוץ בעלויות התפעוליות וכי לפני כן הושג יעד של קיצוץ 7 מיליון דולרים בצמצום ההוצאות של החברה.

בשבוע שעבר התפטר יו"ר החברה אלן גלמן  ובהודעת החברה נמסר כי הוא מבקש למצות אפשרויות נוספות. כמו כןסמנכ"ל הכספים הקודם של החברה, אופיר יעקוביאן, שהה בחברה זמן קצר יחסית של מספר חודשים לפני שהתמנה לתפקיד דומה בחברת אבן קיסר.

דורון גרסטל מנכ"ל פריון דורון גרסטל מנכ"ל פריון דורון גרסטל מנכ"ל פריון

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות