אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תייר אמריקאי שעשה את צרכיו באתר היסטורי ישלם קנס של אלפי דולרים צילום: visitflorence

תייר אמריקאי שעשה את צרכיו באתר היסטורי ישלם קנס של אלפי דולרים

צעיר אמריקאי שהשתין ליד פסל בגלרייה הפתוחה הלוג'ה דיי לאנצי בפירנצה קיבל דו"ח באשמת "מעשים שמנוגדים להֲגִינוּת ציבורית". הקנס על מעשה שכזה נע בין 6,100 ל-12,400 דולר

15.03.2018, 16:54 | שירות כלכליסט
תייר אמריקאי בן 21 מניו ג'רזי נתפס משתין ליד אחד הפסלים בגלריית לוג'ה דיי לאנצי (Loggia dei Lanzi) ההיסטורית שבפירנצה. הוא צולם במצלמות הביטחון שמוצבות במקום, וקיבל דו"ח באשמת "מעשים שמנוגדים להֲגִינוּת ציבורית". לא מדובר בעבירה פלילית, אבל הקנס על מעשה שכזה נע בין 6,100 ל-12,400 דולר.

קראו עוד בכלכליסט

"לוג "לוג'ה דיי לאנצי", פירנצה | צילום: visitflorence "לוג

פירנצה, צילום: optimushost.it פירנצה | צילום: optimushost.it פירנצה, צילום: optimushost.it

הלוג'יה די לאנזי היא גלריית אמנות פתוחה שמכילה כמה מעבודות האמנות המפורסמות ביותר של פירנצה, כולל אריות המדיצ'י העשויים שיש. הכיכר שמהווה את הגלריה, נבנתה בשלהי המאה ה-14 והפכה לתערוכת האמנות הפתוחה הראשונה בעולם במהלך המאה ה-16. כיום היא פתוחה לציבור 24 שעות ביממה, ובחינם.

התייר נתפס עושה את צרכיו ליד פסל של הרקולס וקאקוס שנוצר ע"י באצ'יו ברדינלי בתחילת המאה ה-16. הפסל נוצר כבן הזוג ל"דוד" של מיכאלאנג'לו.

זו אינה הפעם הראשונה שפירנצה נאלצת להתמודד עם תיירים שאינם יודעים להתנהג (אם כי רומא היא שזוכה בדרך כלל בכותרות). בשנה שעברה החלה העירייה להתיז מים על מדרגות הבסיליקות העתיקות כדי למנוע מאנשים לשבת ולאכול עליהן. ראש העיר אמר אז: "יש עלייה במספרם של אלה שלא יודעים לכבד את מורשתנו התרבותית, יושבים על מדרגות הכנסייה כדי לאכול, ומשאירים אחריהם אשפה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות