אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מדוע הנסיך הארי מסרב לחתום על הסכם ממון עם מייגן? צילום: אי פי איי

מדוע הנסיך הארי מסרב לחתום על הסכם ממון עם מייגן?

הונו של הנסיך הבריטי נאמד ב-54 מיליון דולר והוא יינשא לשחקנית האמריקאית במאי השנה בטירת ווינדזור, בנוכחות 2,600 מוזמנים

18.03.2018, 15:00 | שירות כלכליסט

הנסיך הארי מסרב לחתום על הסכם טרום-נישואים לקראת נישואיו לשחקנית האמריקאית מייגן מרקל. הנסיך בן ה-33, שמחזיק בהון של כ-54 מיליון דולר, משוכנע שנישואיו יימשכו לנצח ושאין צורך בתוכנית גיבוי.

קראו עוד בכלכליסט

הארי ירש 18 מיליון דולר לאחר מות אימו, הנסיכה דיאנה, ודווח שהוא מחזיק ב-36 מיליון נוספים בנכסים. מייגן, לעומת זאת, שנכנסה לתודעת הציבור בזכות תפקידה ב-Suits, מחזיקה בהון של 7 מיליון דולר.

החלטתו של הנסיך זהה לזו של אחיו, הנסיך וויליאם, שלא חתם גם הוא על הסכם כזה לפני שנשא לאישה את קייט מידלטון. חבר של הנסיך אמר שהארי מעולם לא חשב שיחתום על הסכם שכזה. "הוא משוכנע שנישואיו יימשכו לתמיד, כך שאין לו צורך לחתום על דבר".

הארי ומייגן. גם ברק אובמה ואלטון ג הארי ומייגן. גם ברק אובמה ואלטון ג'ון בין המוזמנים | צילום: אי פי איי הארי ומייגן. גם ברק אובמה ואלטון ג

הנסיך הארי ומייגן מרקל יבואו בברית הנישואין במאי השנה, מה שיהפוך את השחקנית האמריקאית להוד מלכותה הנסיכה מייגן מוויילס. הזוג עסוק כעת בהכנות לחתונתם שתיערך בכנסיית סנט ג'ורג' בטירת ווינדזור. מעט מאוד ידוע לגבי יום החתונה, אך ישנן שמועות שהספייס גירלז והפו-פייטרס עשויים להופיע בה.

המלכה חתמה השבוע רשמית על חתונתם של הארי ומייגן, ונתנה בכך את הסכמתה לנישואין. הזוג המלכותי הזמינו את כל הציבור "לבוא מכל פינה של הממלכה לחגיגה". יותר מ-2,600 איש יוזמנו לאירוע, כולל אלטון ג'ון ונשיא ארה"ב לשעבר ברק אובמה, כאשר 1,200 מתוכם הם אזרחים שיקבלו היתר כניסה לטירת ווינדזור. אותם 1,200 יזכו בתצפית מצוינת למעמד כניסת ויציאת החתן והכלה מהטקס.

דובר ארמון קנסינגטון הודיע מוקדם יותר החודש כי "הנסיך הארי וגברת מרקל רוצים שביום חתונתם יתאפשר לאזרחים מן השורה לחלוק את שמחתם והנאתם מהיום הגדול".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות