אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסופר-אייג'נט מינו ראיולה מסתבך עם רשויות המיסים צילום: רויטרס

הסופר-אייג'נט מינו ראיולה מסתבך עם רשויות המיסים

העיתון Il Fatto Quotidiano דיווח על האשמות הונאת המס - שמערבת בתוכם את חלק מהכוכבים הגדולים ביותר בעולם הכדורגל. הרשויות ההולנדית חוקרות את הנושא, לפי העיתון, ב"יסודיות רבה"

19.03.2018, 09:04 | שירות כלכליסט

מינו ראיולה, "הסופר אייג'נט" מואשם בהולנד בהונאת מס דרך הכדורגל. כך לפי דיווחים באיטליה.

קראו עוד בכלכליסט

מינו ראיולה מייצג, בין השאר, את פול פוגבה, זלאטן איברהימוביץ מינו ראיולה מייצג, בין השאר, את פול פוגבה, זלאטן איברהימוביץ', מריו באלוטלי, רומלו לוקאקו, מרקו וראטי, ג'יאנלואיג'י דונארומה ועוד. | צילום: רויטרס מינו ראיולה מייצג, בין השאר, את פול פוגבה, זלאטן איברהימוביץ

העיתון Il Fatto Quotidiano דיווח על האשמות של הונאת המס - שמערבת חלק מהכוכבים הגדולים ביותר בעולם הכדורגל. הרשויות ההולנדית חוקרות את הנושא, לפי העיתון, ב"יסודיות רבה".

ראיולה ולקוחותיו השתמשו בחברות שמתמחות בניהול פיננסי "מתקדם" בכל הקשור לתשלום מיסים.

מינו ראיולה מייצג, בין השאר, את פול פוגבה, זלאטן איברהימוביץ', מריו באלוטלי, רומלו לוקאקו, מרקו וראטי, ג'יאנלואיג'י דונארומה ועוד.

לפי הדיווח, הרשויות באמסטרדם בודקות את כל המעברים של השחקנים של ראיולה בין השנים 2014 עד 2017 וזאת מאחר שקיבלו דיווחים שלא כולן נעשו בצורה כשרה. ראיולה טען שאין לו שום דבר להסתיר ושאלו הלקוחות שלו שבוחרים איך לנהל את כספם.

"אני לא מכריח אותם לעבוד דרך חברה מסוימת" אמר ראיולה. "זה לא העסק שלי".

ראיולה אינו הסוכן הראשון שמסתבך עם ענייני מס. ז'ורג' מנדס הפורטוגלי נאלץ להגן על עצמו בפני חוקרים ספרדים, לצד לקוחות כגון כריסטיאנו רונלדו, בפני האשמות על העלמות מס. לאחרונה צ'אבי אלונסו, ליאו מסי, אלכסיס סאנצ'ס ואחרים שילמו כופר או קנס לרשויות המיסים בספרד .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות