אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסדר טיעון: יו"ר מטה ישראל ביתנו לשעבר יודה בעבירות שוחד ומרמה צילום: אוראל כהן

הסדר טיעון: יו"ר מטה ישראל ביתנו לשעבר יודה בעבירות שוחד ומרמה

במסגרת ההסדר שיוגש לבית המשפט, יתוקן כתב האישום נגד דאוד גודובסקי, ובין השאר יובהר כי לא לקח כסף לכיסו; הצדדים יטענו לעונשים כרצונם

18.03.2018, 19:59 | זוהר שחר לוי ותומר גנון

הסדר טיעון יוגש מחר בבוקר (יום ב') לבית המשפט המחוזי בתל אביב בעניינו של יו"ר מטה ישראל ביתנו לשעבר, דאוד גודובסקי שנאשם, ביחד עם פאינה קירשנבאום, בעבירות שוחד ומרמה במסגרת פרשת ישראל ביתנו, המוכרת גם כתיק 242.

קראו עוד בכלכליסט

ההסכם שהושג בין סנגורו של גודובסקי, עו"ד מאור ברדיצ'בסקי לבין נציגי הפרקליטות, ובראשם דר' מאור אבן חן, יוגש בבוקר לשופט בית משפט המחוזי בתל אביב, השופט ירון לוי.

במסגרת ההסדר יודה גודובסקי בעבירות שוחד ומרמה אך כמה מסעיפי האישום יירדו ויוגש כתב אישום מתוקן. בכתב האישום המתוקן יובהר עוד כי גודובסקי לא לקח כסף לכיסו. עוד במסגרת ההסכם, גודובסקי לא יעיד נגד סגנית שר הפנים לשעבר, הנאשמת ביחד איתו, פאינה קירשנבאום.

דאוד גודובסקי, צילום: אוראל כהן דאוד גודובסקי | צילום: אוראל כהן דאוד גודובסקי, צילום: אוראל כהן

עם זאת, עונשו של גודובסקי לא נקבע במסגרת הסדר הטיעון והצדדים יטענו לעונשים כרצונם להכרעתו של בית המשפט.

גודבסקי, שימש כיו"ר ישראל ביתנו והוא נעצר ונחשד כדמות מרכזית בפרשית עם תחילה בדצמבר 2014. באוגוסט השנה הוא הועמד לדין ביחד עם קירשנבאום ומספר מעורבים נוספים בחשד בכתב אישום הכולל בתוכו כמה וכמה פרשיות וכמה סעיפי אישום בשלל עבירות של שוחד ומרמה. 

באי כוחו של גודובסקי, עוה"ד מאור ברדיצ'בסקי ולירן זילברמן, מסרו: "אכן אנו נמצאים במגעים מתקדמים מאוד. אך עד שדברים לא סגורים ומוצגים בבית המשפט, מבחינתנו המשא ומתן לא הבשיל לכדי הסדר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות