אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
על רקע פרשת בזק: המנכ"לית סטלה הנדלר פורשת

על רקע פרשת בזק: המנכ"לית סטלה הנדלר פורשת

לאחר חמש שנים שעמדה בראש בזק, ובצל החשדות הכבדים בתיק 4000, הנדלר הודיעה כי תפרוש בתחילת יולי

19.03.2018, 11:50 | גולן חזני

בצל החשדות הכבדים בפרשת בזק, מנכ"לית החברה סטלה הנדלר תפרוש עוד כארבעה חודשים, בתחילת יולי. הנדלר עוזבת את החברה לאחר חמש שנים שבהן ניהלה אותה. השובל הארוך של החשדות ולחצים הובילו אותה לסיכום בעניין עם דירקטוריון החברה.

הנדלר אמרה כי "לקראת החלפת הבעלות בחברה, וכן לאור החקירות והנסיבות שנוצרו, החלטתי לפרוש מתפקידי. זהו הדבר הנכון לעשות הן מבחינתי האישית והן מבחינת בזק". עוד אמרה כי: "בזק כיום היא חברה חזקה ותחרותית יותר והיא ערוכה היטב כדי לשמור על ההובלה גם בעתיד. אני שמחה שהייתה לי הזכות להשפיע על עתיד זה".

קראו עוד בכלכליסט

הנדלר שימשה בעבר כמנכ"לית קווי זהב מ-2002, ונשארה בתפקיד גם כשהחברה מוזגה אל תוך חברת סמייל של שאול אלוביץ'. בשנת 2009 היתה הנדלר מעורבת במהלך לרכישת בזק, כשאלוביץ' עשה זאת באמצעות 012 סמייל.

סטלה הנדלר בבית המשפט, צילום: אוראל כהן סטלה הנדלר בבית המשפט | צילום: אוראל כהן סטלה הנדלר בבית המשפט, צילום: אוראל כהן

בשנת 2011 אלוביץ' עברה לשמש כיו"ר דירקטוריון HOT, אולם כעבור שנתיים בלבד היא עברה לשמש כמנכ"לית בזק, עם עזיבתו של המנכ"ל דאז אבי גבאי, המשמש כיום כיו"ר המחנה הציוני.

החשדות נגד הנדלר כוללים, בין היתר, ביצוע עבירות על פי חוק ניירות ערך, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, שיבוש הליכי משפט, מתן שוחד, והפרת אמונים בתאגיד. במסגרת תיק 4000 חשודה הנדלר שהיתה שותפה בלחצים על אתר וואלה! להטות את הסיקור לטובתו של רה"מ נתניהו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
גברת הנדלר היקרה
היה יפה אם היית פורשת לפני כמה שנים מניהול החברה חוץ מלמשוך כסף והרבה לא עשית כלום החברה היא פח שרות מזעזע המתנה ארוכה למענה אין פתרונות טכנים ציוד מיושן וטכנאים חובבנים אם היית עושה ולו מעט כדי לתקן דיינו אבל סיר הבשר ומשפחת אלוביץ ששימשת להם עלה תאנה ואולי עוד דברים היה יותר טוב לכי הביתה יצאת עם הרבה כסף שלא היה מגיע לך ואולי תשבי קצת בכלא למען יראו ויראו
יקי  |  19.03.18
לכל התגובות