אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אשטרום תבצע לגינדי החזקות פרויקט באור יהודה במיליארד שקל צילום: ישראל הדרי

אשטרום תבצע לגינדי החזקות פרויקט באור יהודה במיליארד שקל

הפרויקט כולל 1,430 דירות ב-27 מבנים על 9 מגרשים. רובן מיועדות לטובת מחיר למשתכן. הביצוע צפוי להימשך מעל שלוש שנים ממועד מתן היתר בנייה

19.03.2018, 12:51 | ענת דניאלי

קבוצת אשטרום דיווחה היום (ב') כי תשמש כקבלן ביצוע לפרויקט "בית בפארק" בצומת סביון באור יהודה של חברת גינדי החזקות. על פי הדיווח, החברה צופה הכנסות מהביצוע בהיקף של כ-1.05 מיליארד שקל.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט כולל 1,429 דירות ב-27 מבנים על 9 מגרשים. לפי תנאי המכרז על הקרקע בו זכתה גינדי החזקות ביולי 2017, כ-80% מן הדירות בפרויקט (1,143) מיועדות לטובת מחיר למשתכן בהנחה ו-20% ימכרו בשוק החופשי ללא כל הנחה.

עוד ציינו בחברה כי הביצוע צפוי להימשך מעל שלוש שנים ממועד מתן היתר בנייה וצו התחלת עבודה לכל מגרש. להערכת החברה, הביצוע יחל במגרש הראשון עד לתום הרבעון השלישי של 2018.

עוד דווח כי ההכנסות הינן בדומה לפרויקטים אחרים, צמודות למדד תשומות הבנייה למגורים אשר ישולם עם התקדמות הביצוע ולפי תנאי ההסכם. כמו כן, צוין כי ההסכם כולל הוראות נוספות המקובלות בהסכמים מסוג זה ביחס להתחייבויות הצדדים ובכלל זאת ערבויות ביצוע, פיצויים בגין איחור מסירת הדירות.

אור יהודה, צילום: wikipedia אור יהודה | צילום: wikipedia אור יהודה, צילום: wikipedia

רמי נוסבאום, יו"ר קבוצת אשטרום, מסר: "אנו שמחים על העמקת שיתוף הפעולה בין קבוצת אשטרום לבין קבוצת גינדי החזקות. הפרויקט באור יהודה מתווסף לפרויקטים בקרית גת, ראש העין וכפר יונה – בהם מתבצע שיתוף פעולה מלא ומוצלח בין הצדדים, ואנו מאמינים כי הוא יימשך בפרויקטים נוספים בעתיד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות