אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
HOT תשתף פעולה עם נטפליקס: תאפשר ללקוחות לגשת לשירות עם הממיר החדש צילום: בלומברג

HOT תשתף פעולה עם נטפליקס: תאפשר ללקוחות לגשת לשירות עם הממיר החדש

חברת הכבלים תאפשר ללקוחות עם הממיר החדש Fiber 4K, לגשת דרכו לתכני שירות הסטרימינג. מי שירצה להתחבר לשירות ישלם 20 שקל נוספים ל-HOT

19.03.2018, 14:43 | עומר כביר

שיתוף הפעולה בין HOT לנטפליקס יוצא לדרך: חברת הכבלים הודיעה כי תאפשר ללקוחות עם הממיר החדש של החברה, Fiber 4K, לגשת דרכו לתכני שירות הסטרימינג הפופולרי.

קראו עוד בכלכליסט

הממיר הוא יורשו של ה־FiberBox ובדומה אליו משמש כמרכז תקשורת ביתי אשר פרט להעברת שידורי טלוויזיה ו־VOD מתפקד גם כראוטר וטלפון קווי. ההבדל העיקרי בין הממיר הישן לחדש הוא תמיכה בשידורים באיכות 4K, והשילוב של אפליקציית נטפליקס.

נטפליקס. עכשיו גם ב-HOT, צילום: בלומברג נטפליקס. עכשיו גם ב-HOT | צילום: בלומברג נטפליקס. עכשיו גם ב-HOT, צילום: בלומברג

מדובר בשיתוף הפעולה השני של נטפליקס עם ספקית טלוויזיה מקומית, הראשון הוא עם פרטנר TV. ואולם, נראה שהמהלך של HOT משמעותי פחות מזה של המתחרה הצעירה. אצל פרטנר נטפליקס מוטמעת כחלק אינטגרלי בשירות, דבר שכולל לא רק כפתור ייעודי בשלט אלא גם שילוב המלצות וקישור ישיר לצפייה. בנוסף, לקוחות חדשים בפרטנר נהנים ממנוי חינם לחצי שנה בנטפליקס.

ב־HOT, מנגד, השילוב הוא בדמות אפליקציה חיצונית ולא כולל הטבה בדמות מנוי חינמי לתקופה מוגבלת. בנוסף, הגישה לנטפליקס זמינה בשלב זה רק בממיר החדש, שעלותו 20 שקל לחודש, ורק בהמשך השנה תגיע ליתר הממירים. כלומר, לקוחות HOT שיבקשו להתחבר לנטפליקס דרך החברה לא רק שלא יקבלו הטבה אלא יידרשו לעת עתה לשלם בעבור כך 20 שקל נוספים ל־HOT.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות