אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גינדי החזקות זכתה במכרז לבניית מגדל בשכונת יד אליהו בתל אביב צילום: אוראל כהן

גינדי החזקות זכתה במכרז לבניית מגדל בשכונת יד אליהו בתל אביב

מדובר במגרש בשטח 10 דונם הממוקם בסמוך להיכל מנורה מבטחים. הצעתה של גינדי שעמדה על 408 מיליון שקל גברה על ההצעות של קנדה ישראל ואשטרום והיא כוללת חובת בנייה של 30 דירות להשכרה לזכאים בעשור הקרוב

19.03.2018, 17:05 | אמיתי גזית

גינדי החזקות זכתה במכרז של עיריית תל אביב לבניית מגדל מגורים בגובה 30 קומות או לחילופין שני בניינים נמוכים יותר, סמוך להיכל מנורה מבטחים ביד אליהו.

קראו עוד בכלכליסט

ההצעה של גינדי שעמדה על 408 מילון שקל, גברה על הצעות של שתי המתחרות שלה: קנדה ישראל שהציעה 403 מיליון שקל, ואשטרום שהציעה 365 מיליון שקל. המגרש המדובר הוא בגודל כ-10 דונם, ממערב לנתיבי איילון ובין רחוב השלושה לוינגייט. התב"ע התקפה במגרש מאפשרת לבנות בהיקף של כ-40 אלף מ"ר בשימושים שונים, ומכאן הערכה כי מרבית הבניין ייועד למגורים שיניבו רווח גבוה יותר מאשר משרדים.

מחיר המינימום במכרז היה 330 מילון שקל, וכלל גם חובה לספק לעירייה 30 דירות להשכרה ארוכת טווח למשך 10 שנים שבסיומן תוכל גינדי למכור את הדירות. בנוסף הזוכה תצטרך לספק לעירייה 3,000 מ"ר למבני ציבור.

היכל מנורה מבטחים ביד אליהו. גינדי החזקות זכתה במגרש הסמוך , צילום: אוראל כהן היכל מנורה מבטחים ביד אליהו. גינדי החזקות זכתה במגרש הסמוך | צילום: אוראל כהן היכל מנורה מבטחים ביד אליהו. גינדי החזקות זכתה במגרש הסמוך , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות