אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירקטוריון חברת החדשות האריך ב-5 שנים נוספות את כהונתו של המנכ"ל אבי וייס צילום: יאיר שגיא

דירקטוריון חברת החדשות האריך ב-5 שנים נוספות את כהונתו של המנכ"ל אבי וייס

ההחלטה התקבלה פה אחד בדירקטוריון חברת החדשות ובהמלצת נציגי בעלי הרישיון קשת ורשת. יו"ר דירקטוריון חברת החדשות עו״ד תמי רוה: "בימים אלה, כשספינת התקשורת מיטלטלת בים סוער – אבי הוא ללא ספק בבחינת הסלע האיתן, ההגה והעוגן, שמנווט תמיד את חברת החדשות שלנו לחוף מבטחים"

20.03.2018, 12:55 | אביב גוטר
דירקטוריון חברת החדשות החליט היום (ג) להאריך את כהונתו של מנכ"ל החברה והעורך הראשי אבי וייס בחמש שנים נוספות. ההחלטה התקבלה פה אחד בדירקטוריון חברת החדשות ובהמלצת נציגי בעלי הרישיון קשת ורשת.

וייס היה שותף בצוות ההקמה של חברת החדשות ב-1993 ומילא שורת תפקידים ממפיק, עורך המהדורה המרכזית, סמנכ"ל התוכן ועד לתפקידו הנוכחי אליו נכנס לפני כעשור.

אבי וייס מנכ"ל חברת חדשות , צילום: יאיר שגיא אבי וייס מנכ"ל חברת חדשות | צילום: יאיר שגיא אבי וייס מנכ"ל חברת חדשות , צילום: יאיר שגיא

יושבת ראש דירקטוריון חברת החדשות עו״ד תמי רוה אמרה בישיבת הדירקטוריון: "בימים אלה, כשספינת התקשורת מפוצלת, מיטלטלת בים סוער וכשמדי יום כמעט אנו קוראים ושומעים על שינויים, רכישות, מיזוגים – אבי הוא ללא ספק בבחינת הסלע האיתן, ההגה והעוגן, שמנווט תמיד את חברת החדשות שלנו לחוף מבטחים.

במקצועיות, בכשרון רב, בידע ובניסיון, ובאינטילגנציה שכלית ורגשית שאין כמותם ושאין להם תחליף. אבי הוא המנכ"ל האולטימטיבי: נערץ, מקובל ואהוב על ידי כל עובדי חברת החדשות, וזוכה להערכה אדירה בשוק התקשורת כולו. אני מודה לאבי שהביע רצונו להמשיך ולמלא את התפקיד הקשה והמאתגר. אני בטוחה שאני מבטאת בכך את עמדת כל חברי הדירקטוריון וכל עובדי החברה. זכינו".

מנכ״ל קשת אבי ניר מסר: ״גם לו היום היינו נדרשים לבחור במנכ"ל חדש לחברת החדשות (ולא להאריך כהונה קיימת) הייתי בוחר באבי וייס כמנכ"ל שעושה עבודה מצוינת. הוא האיש הנכון בזמן הנכון ובמקום הנכון".

מנכ״ל רשת אבי צבי מסר: "ב-11 שנות ניהול את חברת החדשות, אבי וייס הצעיד אותה עיתונאית וניהולית להישגים להישגים בלתי מתפשרים. אנו גאים בעבודה העיתונאית של חברת החדשות תחת מנהיגותו של אבי ומאחלים לו 5 שנים נוספות של מצוינות עיתונאית"

אבי וייס מסר: "אני מודה לחברי הדירקטוריון בראשות תמי רוה על הגיבוי המלא ויוצא הדופן לעשות עיתונות עצמאית וחסרת פשרות. הרוח הגבית מהווה מסר מאוד ברור שאנחנו בחברת החדשות חייבים להמשיך ולעשות עיתונות אמיצה, מדויקת, מאוזנת והוגנת. אני מודה גם לעובדי החברה שעובדים יומם וליל בכישרון ענק ועם תחושת שליחות כשהם נלחמים למען הצופים על השוט, על המרואיין, על השידור החי, על התחקירים והחשיפות ולהביא ראשונים, והכי טוב, את כל מה שחשוב, מעניין, ראשוני ובלעדי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות