אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יהודה כתב נבחר ליו"ר התאחדות הקבלנים והבונים תל אביב בת ים צילום: לירן סימון

יהודה כתב נבחר ליו"ר התאחדות הקבלנים והבונים תל אביב בת ים

יחליף את אבנר לוי שפורש אחרי 11 שנים בתפקיד. ארגון הקבלנים והבונים תל אביב בת ים הוא הגדול והוותיק בארץ ומייצג 350 קבלנים ויזמים

22.03.2018, 09:34 | אמיתי גזית
האסיפה הכללית השנתית של ארגון הקבלנים תל אביב בת ים בחרה אתמול את יהודה כתב ליו"ר הארגון. כתב יחליף את אבנר לוי שפורש אחרי 11 שנים בתפקיד. כתב שימש בשנים האחרונות כיו"ר ועדת פינוי-בינוי של הארגון.

בנוסף נבחרו באסיפה גם חברי הנהלת ארגון הקבלנים: אבי זיתוני, אבי מנדלר, אבישי בן חיים, איתן גולן, אמירה גל, בועז עצמון, גיא דיגמי, גיא שובי, יואב קן-תור, ירון שמיע, מורן שוסטר, עדית גבע, עמית גוטליב, צחי לביא, שמוליק מירמן ותומר צליח.

ארגון הקבלנים והבונים תל אביב בת ים הוא הגדול והוותיק בארץ. הארגון נוסד ב-1935, ומייצג 350 קבלנים ויזמים.

כתב: "אני שמח ונרגש היום לקבל על עצמי את תפקיד יו"ר הארגון, לאחר עשרות שנים של פעילות כיזם וקבלן, דור שלישי בענף, ו-25 שנים של פעילות בארגון ובהתאחדות בוני הארץ. אלו שנים לא פשוטות לכל מי שעוסק בתחום הבנייה והיזמות, וזה בדיוק הזמן והמקום של הארגון להוביל שינוי, לפעול לטובת האינטרסים של חבריו, לדעת לעבוד מול רגולטורים וקובעי מדיניות על מנת להגן על עצמנו ולקיים שוק שמאפשר לכל הגורמים בו להתקיים בכבוד ובהצלחה".

משמאל: אבנר לוי, יהודה כתב ואלי רוזנטל. ארגון הקבלנים תל אביב בת ים, צילום: לירן סימון משמאל: אבנר לוי, יהודה כתב ואלי רוזנטל. ארגון הקבלנים תל אביב בת ים | צילום: לירן סימון משמאל: אבנר לוי, יהודה כתב ואלי רוזנטל. ארגון הקבלנים תל אביב בת ים, צילום: לירן סימון

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות