אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל דויטשה בנק: "נקים מרכז טכנולוגיה בישראל" צילום: בלומברג

מנכ"ל דויטשה בנק: "נקים מרכז טכנולוגיה בישראל"

ג׳ון קריאן בכנס בתל אביב: "ישראל היא מדינה קטנה, אבל שחקנית מרכזית בבמה העולמית. היא מאוד מרשימה בחוזקות ובמיומנויות הטכנולוגיות שלה". לדברי מנכ"ל דויטשה בנק, הבנק מתכוון להקדיש יותר משאבים והון לפעילות בישראל

22.03.2018, 10:15 | רן אברמסון

"ישראל היא מדינה קטנה, אבל שחקנית מרכזית בבמה העולמית. היא מאוד מרשימה בחוזקות ובמיומנויות הטכנלוגיות שלה, והיא נמצאת ברשימת המקומות שבהם אנחנו נקים מרכז טכנולוגי״, כך אמר מנכ״ל דויטשה בנק ג׳ון קריאן, הבוקר בכנס שנערך בתל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

ג ג'ון קריאן | צילום: בלומברג ג

״כבנק גרמני, ובגרמניה יש תעשיית רכב חזקה, המעורבות של ישראל בחידושים בתעשיית הרכב הוא מרשים״ ציין. קריאן כינה את השוק הישראלי ״מבטיח״, ואמר שהבנק מתכוון ״להגדיל את המחוייבות שלו לישראל ולהקדיש יותר משאבים והון לפעילות בה״.

באשר לנעשה בזירה העולמית, הודה קריאן שהבנק עבר תקופה קשה, אבל הדגיש כי ״אלו זמנים שמחים יותר״. לדבריו, ״אנחנו יושבים במרכז אירופה, ואירופה שמחה יותר מלפני שנה. איטליה היא עדיין אתגר, המומנטום הוא חיובי״. קריאן התייחס גם לנעשה בארה"ב ואמר כי גם שם ״עדיין יש מומנטום חיובי, למרות האתגרים מצד הממשל״.

הבנק דיווח על הפסד נקי של 735 מיליון יורו ב- 2017 וזו השנה הרביעית ברציפות שהוא דיווח על הפסד. שכרו של קריאן נחתך ב 400 אלף יורו, ועמד אשתקד על 3.4 מיליון יורו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות