אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת ניהול הלייף סטייל של פאולו בולגרי מגיעה לרוד שואו בישראל

חברת ניהול הלייף סטייל של פאולו בולגרי מגיעה לרוד שואו בישראל

סרמנט שמציעה פלטפורמה לרכישת מוצרי יוקרה ושירותים לאלפיון העליון מגייסת 40 מיליון דולר לצורך הנפקה בבורסה בטורונטו

22.03.2018, 13:16 | דרור רייך

סרמנט הסינגפורית שמעוניינת להנפיק בקרוב בבורסה של קנדה, תגיע לרוד שואו בישראל כדי לגייס משקיעים להנפקה. כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

סרמנט, שפרסמה את התשקיף המתאר את עסקי החברה, עתידה לערוך בשבוע הבא מצגות לגופים המוסדיים הישראלים (רוד שואו) באמצעות סינדיקט חתמים קנדים. סרמנט הסינגפורית מציעה שירותי ניהול לייף סטייל לאלפיון העליון באמצעות טכנולוגיית בינה מלאכותית מתקדמת.

החברה, שמעסיקה 135 עובדים, מספקת מערכת בינלאומית לרכישת מוצרי יוקרה ושירותים של צדדים שלישיים, באמצעות פלטפורמה המבוססת על טכנולוגית AI המפותחת בישראל.

החברה נמצאת היום בבעלות פאולו בולגרי - ראש משפחת ענקית התכשיטים בולגרי (Bulgari), וברטראנד פור בוליו שיזם את הקמת החברה ב-2012, יחד עם משפחות נוספות מהאלפיון העליון האירופאי. היזמים השקיעו עד כה כ-40 מליון דולר בפיתוח הטכנולוגיה והמותג וזכו להצלחה במזרח הרחוק.

סניף של תכשיטי בולגרי ברומא, צילום: בלומברג סניף של תכשיטי בולגרי ברומא | צילום: בלומברג סניף של תכשיטי בולגרי ברומא, צילום: בלומברג

המטרה: להתפשט בצפון אמריקה

כעת מגייסים בעלי החברה 40 מיליון דולר נוספים שמטרתם התרחבות העסקים בצפון אמריקה - ולפיכך ההנפקה בטורונטו.

במסגרת ההנפקה, כחלק מההבטחות של סרמנט למוסדיים הישראלים והבעת אמון בחברה, הבעלים הסכימו שלא למכור את מניות החברה שברשותם ב-12 החודשים הקרובים.

מדובר בשוק פוטנציאלי של מיליארדי דולרים, והמודל העסקי הינו B2B2C, עם הכנסות חוזרות מתשלום דמי חבר ועמלות עסקה. הכנסות החברה צמחו בארבע שנות פעילותה מ-1.04 מיליון דולר בשנת 2013 ל-16.94 מיליון דולר לשנה ב-2017 והחברה מרחיבה את עסקיה על בסיס שוטף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות