אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הבלוקצ'יין SAGA מגייסת 30 מיליון דולר

חברת הבלוקצ'יין SAGA מגייסת 30 מיליון דולר

בין המשקיעים, לייטספיד, מנגרוב קפיטל וקרן סינגיליולריטי. רועי סער שותף במנגרוב קפיטל: "מטבע דיגיטלי יציב, מגובה ברזרבה ממשית אשר מעוגנת במטבעות מסורתיים קיימים הוא רעיון חיוני ונדרש"

22.03.2018, 15:01 | מאיר אורבך

חברת הבלוקצ'יין הישראלית SAGA מגייסת 30 מיליון דולר בהשתתפות שורה של משקיעים מובילים דוגמת לייטספיד, מנגרוב קפיטל, קרן סינגיליולריטים, לול ואחרים.

על פי הערכה החברה גייסה עד כה את מרבית הסכום. החברה פיתחה מטבע וירטואלי אשר מנסה לשלב בין יתרונות הבלוקציין כטכנולוגיה שקופה לבין מטבעות שאינם אנונימיים בעולם האמיתי.

החברה הישראלית הוקמה על ידי עידו שדה מן, שהיה בכיר בסינגיולריטים ובמובלי. הכלכלן הראשי של החברה הוא בארי טופף שהיה בכיר בבנק ישראל בעבר.

לדברי רועי סער שותף במנגרוב קפיטל, "מטבעות דיגיטליים מציגים אתגרים חדשים, מתהליך הנפקת המטבע, דרך אסדרה ועד שימושיות. מטבע דיגיטלי יציב, מגובה ברזרבה ממשית אשר מעוגנת במטבעות מסורתיים קיימים הוא רעיון חיוני ונדרש, ובמיוחד אל מול התנודתיות שאנו עדים לה בשוק המטבעות הדיגיטליים הקיימים. שיתוף הפעולה של SAGA עם המערכת הפיננסית הקיימת מאפשר לה לעמוד בנקודה ייחודית ולהוות גשר לעולם הקריפטו. Saga רואה את עצמה משלימה את המערכת הפיננסית הקיימת. הצוות שהגה, ומפתח את Saga מורכב מאנשי מקצוע מכל הדיסיפלינות הנדרשות לעיצוב כלכלה חדשה מבוססת מטבע דיגיטלי".

רועי סער, שותף בקרן מנגרוב רועי סער, שותף בקרן מנגרוב רועי סער, שותף בקרן מנגרוב

מהחברה נמסר: SAGA הוא מטבע דיגיטלי גלובל השואף להתקיים לצד מטבעות מדינה. מטרתו לשמש כאלטרנטיבה המועדפת לשמירת ערך כספי מחד וכאמצעי תשלום מקובל בציבור מאידך.

SAGA, עוצב ופותח במיוחד במטרה למתן תנודתיות וזוכה לתמיכתם של מובילי דעה בעלי שם עולמי. הוא מגובה ברזרבה מנוהלת על ידי אלגוריתם, הנשמרת במטבעות מסורתיים ומשתנה באופן רציף ואוטומטי בהתאם לשינוי בכמות מטבעות ה- SAGA שבמחזור. באופן פעולה זה SAGA מתנהל ומתפתח בדומה להתפתחותן של כלכלות בעולם, תוך שהוא מאפשר אופק צמיחה ותשואה עתידית לטובת ציבור המחזיקים בו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות