אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השופט בתיק הוניגמן הורה ל-KIWI למצוא לעצמה עו"ד אחר

השופט בתיק הוניגמן הורה ל-KIWI למצוא לעצמה עו"ד אחר

רשת KIWI שהציעה 8 מיליון שקל תמורת הרשת והנושות מיוצגות ע"י משרד פירון, שבו שותף אחיו של השופט, חגי ברנר. השופט הורה לנושה להחליף ייצוג

25.03.2018, 18:17 | ענת רואה

השופט חגי ברנר מבית המשפט המחוזי בתל אביב גילה לפני זמן קצר כי 3 חברות שמשכירות סניפים לרשת הוניגמן, מיוצגות בתיק באמצעות עו"ד שי בר ניר ממשרד פירון שהגיש תגובה היום בשמן.

בהחלטה שמסר בעקבות זאת הוא הורה לשלוש המשכירות למצוא לעצמן ייצוג אחר, וכתב כי ידוע שהוא אינו מטפל בתיקים שמשרד פירון צד להם.

קראו עוד בכלכליסט

השופט חגי ברנר , צילום: אתר הנהלת בתי המשפט השופט חגי ברנר | צילום: אתר הנהלת בתי המשפט השופט חגי ברנר , צילום: אתר הנהלת בתי המשפט

לפי החלטתו של השופט ברנר: "סעיף 53ב' לחוק לשכת עורכי הדין קובע כי עורך דין לא יקבל על עצמו לייצג צד בהליך משפטי אם קבלת הייצוג תביא לכך שהשופט הדן בהליך לא יוכל לשבת בדין מחמת עילת פסלות".

השופט המשיך: "משכך והואיל ואני מנוע מלדון בתיקים בהם משרד מ. פירון ושות' מייצג, על המשיבות למצוא לעצמן מייצג אחר בהליך שבפני".

מבדיקת כלכליסט עולה כי השופט מנוע מלטפל בתיקים של פירון מאחר שאחיו, עו"ד משה ברנר, שותף במשרד פירון.

ההחלטה כאמור ניתנה בהתייחס לנושות המשכירות 6 סניפים להוניגמן. אולם, עו"ד בר ניר מפירון מייצג לא רק אותן, אלא גם את המציעה רשת KIWI, שמעוניינת לרכוש 56 סניפים של הוניגמן ואת המותג הוניגמן קידס תמורת 8 מיליון שקל.

ככל הנראה השופט ברנר עדיין לא גילה בשלב הזה שמשרד פירון מייצג את רשת קיווי, אך פרטיו של עו"ד בר ניר הופיעו בטופס הצעתה של קיווי כפי שהוגשה לנאמני הוניגמן לפני שבועיים.

משמעות הדברים היא כי המציעה קיווי תצטרך למצוא לעצמה בדחיפות עורך דין אחר שיופיע בשמה בדיון מחר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות