אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת אלמוגים ויוסי אברהמי רכשו קרקע בהרצליה ב-47 מיליון שקל צילום: דורון הורביץ

בלעדי לכלכליסט

חברת אלמוגים ויוסי אברהמי רכשו קרקע בהרצליה ב-47 מיליון שקל

הקרקע הייתה קודם לכן בבעלות של האחים חן ואיתי גינדי אך בשל מחלוקת עם שותף נוסף הגיעה לכינוס נכסים; תאפשר בנייה של כ-40 יח"ד ב-3 בניינים

26.03.2018, 14:03 | דותן לוי

חברת אלמוגים החזקות רכשה בשותפות (50%), עם חברת יוסי אברהמי, קרקע במתחם זרובבל שברחוב חנה רובינא בהרצליה, כך נודע ל"כלכליסט". מדובר בקרקע, בשטח של כחמישה דונם שנרכשה מכונס נכסים בתמורה ל-47 מיליון שקל. לקרקע תב"ע מאושרת לבניית שלושה בניינים בגובה של שש קומות ובסך הכל 40 יחידות דיור, כך שמחיר הקרקע משקף עלות קרקע ליחידה של 1.175 מיליון שקל.

קודם לרכישה על ידי אלמוגים ואברהמי, הוחזק המגרש על ידי האחים חן ואיתי גינדי, ביחד עם שותף תושב קנדה, אך עקב מחלוקת בין השותפים, עבר המגרש לכונס הנכסים.

מיכל גור , צילום: דורון הורביץ מיכל גור | צילום: דורון הורביץ מיכל גור , צילום: דורון הורביץ

"מתחם זרובבל" ממוקם בצד המערבי של שכונת הרצליה הירוקה בסמוך להיכל אומנויות הבמה, קניון שבעת הכוכבים והקאנטרי קלאב, ובסמוך לפארק הרצליה. המתחם כולל כ-620 יחידות דיור וכולל שטחים ציבור, מרכז ספורט, בית כנסת וגני ילדים.

לדברי מיכל גור, מנכ"לית אלמוגים: "אנו מזהים פוטנציאל גדול במתחם הייחודי. מדובר על פרויקט בוטיקי במיקום מרכזי על צירי תחבורה, המתאים מאוד למשפחות צעירות שרוצות לגור באיכות חיים, ועם זאת להישאר במרכז".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות