אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שאקיל אוניל מרוויח כיום יותר ממה שהרוויח כשחקן NBA צילום: youtube

שאקיל אוניל מרוויח כיום יותר ממה שהרוויח כשחקן NBA

שחקן הכדורסל האגדי מצליח להרוויח מעל ל-280 מיליון דולר לשנה למרות שהקריירה שלו על המגרש כבר מאחוריו. כיצד הוא עושה זאת ומי היה היועץ הראשון שלו לאחר הפרישה?

27.03.2018, 16:43 | שירות כלכליסט

כוכב הכדורסל שאקיל אוניל מרוויח כיום יותר ממה שהרוויח כשחקן NBA.

קראו עוד בכלכליסט

על אף שאוניל נחשב לאגדת כדורסל הרי שלמרות הצלחתו המטאורית כספורטאי הפכה הקריירה שלו לרווחית עוד יותר מאז שפרש, זאת הודות לרווחיו מפרסום.

בראיון ל-HBO סיפר אוניל שחסויות למותגים כמו גולד בונד (Gold Bond), דה ג'נרל (The General) וקרניבל קרוזס (Carnaval Cruises), הצליח להפוך את הקריירה לאחר הכדורסל לעסק מיתוג אישי רווחי מאד.

במהלך הקריירה שלו ב-NBA הרוויח בסך הכל 280 מיליון דולר, אולם לדבריו, מאז עזב את הליגה, הוא מרוויח אף יותר מכך לשנה. בנוסף עוסק אוניל במתן שירותי ייעוץ לשחקנים שהשיגו את החוזה הגדול הראשון שלהם ב-NBA.

כששאל אותו המראיין ברנרד גולדברג מה היה שכרו בשנה הרווחית ביותר שלו ב-NBA ענה אוניל: "30 מיליון דולר". הוא חזר וסיפר שהוא מרוויח יותר במתן חסויות ובהשקעות. בנוסף, ציין כי קיבל ייעוץ והכוונה ממג'יק ג'ונסון לגבי כניסתו לעולם ההשקעות וניהול חכם של הונו.

שאקיל אוניל בפרסומת ל קרניבל קרוז, צילום: youtube שאקיל אוניל בפרסומת ל קרניבל קרוז | צילום: youtube שאקיל אוניל בפרסומת ל קרניבל קרוז, צילום: youtube

פרסומת לגולד בונד, צילום: Gold Bond פרסומת לגולד בונד | צילום: Gold Bond פרסומת לגולד בונד, צילום: Gold Bond

 פרסומת לעוגיות אוראו, צילום: Oreo פרסומת לעוגיות אוראו | צילום: Oreo  פרסומת לעוגיות אוראו, צילום: Oreo

פרסומת לרינג, מערכות בטיחות לבית, צילום: Ring פרסומת לרינג, מערכות בטיחות לבית | צילום: Ring פרסומת לרינג, מערכות בטיחות לבית, צילום: Ring

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות