אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טליט ממשיכה להסתבך: הרגולטורים בבריטניה פתחו בחקירה נגד החברה

טליט ממשיכה להסתבך: הרגולטורים בבריטניה פתחו בחקירה נגד החברה

הבדיקה של הרגולטורים נוגעת לעיתוי של כמה מההכרזות של חברת התקשורת בעניינים מסוימים שנכללו בתוצאות הביניים שלה שפורסמו ב-7 באוגוסט אשתקד

27.03.2018, 16:57 | דרור רייך

חברת התקשורת טליט לא מפסיקה להסתבך: לפי דיווחים בתקשרות, הרגולטור הבריטי, ה-FCA (גוף מטעם משרד האוצר שמפקח על היציבות הפיננסית במדינה) פתח בחקירה נגד החברה.

קראו עוד בכלכליסט

הבדיקה נוגעת לעיתוי של כמה מההכרזות שלה בעניינים מסוימים שנכללו בתוצאות הביניים של החברה שפורסמו ב-7 באוגוסט אשתקד. מטליט נמסר כי היא "שיתפה פעולה מלאה עד כה ותמשיך לעשות זאת". בתגובה לדיווח, מניית החברה נופלת בבורסה בלונדון ב-10% ומשילמה ירידה של 50% בשנה.

פרטים על החקירה של FCA נותרו מעורפלים, מה שכן ידוע שהיא צפויה לבחון את העיתוי והגילויים הקשורים למכירת מניות בחודש מאי של המנכ"ל לשעבר, עוזי כץ, בעל המניות הגדול בטליט.

עוזי כץ מנכ"ל טליט לשעבר עוזי כץ מנכ"ל טליט לשעבר עוזי כץ מנכ"ל טליט לשעבר

ההחלטה על פיטוריו התקבלה באוגוסט לאחר שהתגלה כי הוא נמלט עם אשתו מארה"ב, על רקע חקירה שנפתחה נגד השניים בחשד לביצוע הונאות נדל"ן בבוסטון בשנות ה-90. המנכ"ל לשעבר מעולם לא נעצר, בין היתר בזכות העובדה ששינה את הכיתוב הלועזי של שמו ל-Oozi Cats, לאחר שבארה"ב היה רשום כ-Uzi Katz.

טליט מפתחת ומפיצה פתרונות תקשורת אלחוטית בין מכשירים (M2M), ופועלת גם בתחום האינטרנט של הדברים (IoT). החברה מספקת מוצרים, שירותים ומתקנים המחברים ארגונים לאינטרנט ומאפשרים להם לאסוף, לעבד ולהגיב באופן אלחוטי לנתונים המגיעים מההתקנים המחוברים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות