אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אודי אנג'ל מוכר חלק מהחזקותיו בחברה לישראל תמורת כ-115 מיליון שקל

אודי אנג'ל מוכר חלק מהחזקותיו בחברה לישראל תמורת כ-115 מיליון שקל

איש העסקים ביצע הפצה בבורסה ונפרד מ-173 אלף מניות בשער של 660 שקלים למניה: הסיבה למכירה: "השינויים החיוביים המסתמנים בחודשים האחרונים בענף הספנות הבינלאומי, והרצון להתמקד בפיתוח עסקי הספנות"

27.03.2018, 19:36 | חזי שטרנליכט

איש העסקים אודי אנג'ל מוכר חלק מהחזקותיו בחברה לישראל. קבוצת אקס.טי החזקות שבראשה עומד אנג'ל מימשה אתמול את החזקותיה בחברה לישראל. מדובר בעסקה בשווי של כ-114.5 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

אנג'ל ביצע הפצה בבורסה ונפרד מ-173,472 מניות בשער של 660 שקלים למניה. שער זה היה נמוך בכ-2.5% ביחס לשער שבו סגרה מניית החברה לישראל את יום המסחר. שווי החברה לישראל בבורסה הסתכם בתום המסחר במעל ל-5.2 מיליארד שקלים.

מקבוצת עסקיו של אנג'ל, קבוצת אקס.טי, נמסר בתגובה: "על רקע השינויים החיוביים המסתמנים בחודשים האחרונים בענף הספנות הבינלאומי, ומתוך רצון להתמקד בפיתוח עסקי הספנות, החליט יו"ר אקס.טי הולדינגס, אודי אנג׳ל, למכור את מניות חברה לישראל".

הקשר ההיסטורי של אנג'ל עם משפחת עופר, ארוך שנים ונפרש על פני עשורים. אנג'ל הצטרף לעופר ספנות בשנות השמונים, כיהן בין היתר כיו"ר צים, ואף היה נשוי לבתו של יולי עופר – ליאורה בעבר. אנג'ל מחזיק בשליטה בחברה המחזיקה בזכיינית הטלוויזיה רשת.

אודי אנג אודי אנג'ל אודי אנג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות