אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התנגשות מטוסים על מסלול ההמראה בנתב"ג, אין נפגעים צילום: ליאור גרונדמן

התנגשות מטוסים על מסלול ההמראה בנתב"ג, אין נפגעים

מטוס בואינג 737 של חברת "גרמניה איירליינס" שהיה במהלך דחיפה לאחור על הקרקע מעמדה פגע בזנב של מטוס אל על שהיה אמור להמריא לרומא. לא היו נפגעים. הנוסעים על המטוסים הורדו חזרה לטרמינל

28.03.2018, 07:47 | ynet

תאונת בטיחות בנתב"ג: מטוס בואינג 737 של חברת "גרמניה איירליינס" שהיה אמור להמריא לברלין התנגש הבוקר (ד') במטוס אל על שהיה אמור להמריא לרומא בעודו על הקרקע. לא היו נפגעים והנוסעים הורדו בחזרה לטרמינל. המטוס של חברת התעופה הגרמנית היה במהלך דחיפה לאחור מעמדה בעת שפגע בזנב של מטוס אל על.

עופר לפלר, דובר רשות שדות התעופה, אמר: "מטוס של 'גרמניה איירליינס' שהיה בדחיפה מהשרוול לנקודת ההנעה פגע במטוס אל על ובשעה זו הנוסעים מורדים מהמטוס בחזרה לטרמינל. הנושא נמצא בחקירה ופרטים נוספים יהיו בהמשך". חוקר התאונות הראשי במשרד התחבורה פתח בחקירת האירוע.

כרגע שני המטוסים מושבתים. האחראי לאירוע הוא ככל הנראה נהג רכב הגרר שהסיע את המטוס של החברה הגרמנית מהטרמינל לכיוון המסלול.

המטוסים שהתנגשו לפני ההמראה בנתב"ג, צילום: אלה אבנר המטוסים שהתנגשו לפני ההמראה בנתב"ג | צילום: אלה אבנר המטוסים שהתנגשו לפני ההמראה בנתב"ג, צילום: אלה אבנר

המטוסים שהתנגשו, צילום: ליאור גרונדמן המטוסים שהתנגשו | צילום: ליאור גרונדמן המטוסים שהתנגשו, צילום: ליאור גרונדמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות