אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ליאור רון: "לא הייתי חלק מצוות הפיתוח של הרכב האוטונומי" צילום: צביקה טישלר

ליאור רון: "לא הייתי חלק מצוות הפיתוח של הרכב האוטונומי"

הישראלי הבכיר שפרש מאובר פרסם פוסט בעמוד הפייסבוק שלו בו הדגיש שלא היה חלק מצוות הפיתוח של הרכב האוטונומי אלא רק עבד לצידם. "זה היה שיתוף פעולה נהדר עם עמיתינו בצוות ATG כדי ליצור מפת דרכים איך עובדת טכנולוגיה עצמית לצד נהגי משאיות"

29.03.2018, 08:40 | מאיר אורבך

הישראלי ליאור רון שפרש מאובר על פי הערכות על רקע התאונה של הרכב האוטונומי באריזונה, פרסם פוסט בעמוד הפייסבוק שלו בו הוא מדגיש שלא היה חלק מצוות הפיתוח של הרכב האוטונומי אלא רק עבד לצידם.

קראו עוד בכלכליסט

"בשנתיים וחצי האחרונות היתה לי חוויה עמוקה. להתחייב למטרה שהיא גדולה מאיתנו ומתגמלת מעבר לכל מידה".

ליאור רון , צילום: צביקה טישלר ליאור רון | צילום: צביקה טישלר ליאור רון , צילום: צביקה טישלר

"החוויה שלי היתה החיבור לעולם של נהגי משאיות, שהם עמוד השדרה הנשכח לעתים קרובות של הכלכלה שלנו, ובניית עתיד, הוגן, שקוף ובטוח לכל המעורבים בתחום הלוגיסטיקה. כאנשי טכנולוגיה לעתים קרובות אנו בוחרים להקדיש את זמננו לרדיפה אחרי נימוסים, ולא את האתגרים החברתיים והעמוקים שאנו יכולים לעזור להם. מציאת מטרה עמוקה יותר משחררת.

"זה היה כביש ארוך, מתפתל, עם הרבה עליות ומורדות כמו כל כביש ארוך, אבל התברר שזה מתגמל. התמזל מזלי להיות חלק מהצוות המדהים של Uber Freight, שהקדיש את עצמו לחזון זה ויחד יצרנו את טביעת הרגל לעתיד התעשייה.

"מאות אלפי נהגים יכולים כעת לגשת לשוק הוגן ושקוף המחבר אותם עם המשלוחים הגלובליים הגדולים ביותר, ומאפשר להם לגדל את העסק הקטן שלהם באופן בר-קיימא, עם גישה לאותן הזדמנויות, שירותים ויתרונות כלכליים שיש לכל חברת הובלות גדולה. ובעוד אני לא עבדתי באופן אישי על הטכנולוגיה האוטונומית, זה היה שיתוף פעולה נהדר עם עמיתינו בצוות ATG כדי ליצור מפת דרכים איך עובדת טכנולוגיה עצמית לצד נהגי משאיות.

"אני גאה בקבוצה ומה שבנינו. אני גם אסיר תודה על האמונה של דארה ואובר בחזון שייקח את זה קדימה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות